Kezdőoldal » Utazás » Európa » Franciaorszagban a francian...

Franciaorszagban a francian kivul hogy beszelnek?

Figyelt kérdés
Megyunk Nemetorszagba iden es atmennenk Franciaorszagba is,viszont franciaul nem tudunk.Angol nemet ez a kett nyelv megyeget a magyaron kivul..Vagy vegyek francia nyelvkonyvet?
2011. aug. 5. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A franciák nem nagyon hajlandóak megszólalni más nyelven.
2011. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg románul.
2011. aug. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amennyi bevándorló ott már van, valami törzsi dialektussal is nyugodtan próbálkozhattok.
2011. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én ugyan nem sokat voltam Franciaországban eddig, de akkor elboldogultam az angolommal. Attól is függ, mennyi időre mennétek és milyen bonyolult dolgokat akartok ott intézni. Mert szerintem egy sima útbaigazítást, vagy étteremben fizetést akár kézzel-lábbal is meg lehet oldani, ha nem beszélnek angolul. De vannak bonyolultabb helyzetek :)
2011. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem a franciákkal csak kellemes élményeim vannak :P :D vicc volt :D szóval a válasz angolul.

Angolul mindenhol tudnak, nem probléma. Én úgy voltam Párizsban hogy egy kukkot sem tudtam franciául a Bonjour és az excusez-moi -n kívül :D :)

2011. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én most voltam Franciaországban, de csak átutazóban, mert Spanyolországba mentünk. Útközben megszálltunk Nizza mellett. Nem kell mondanom, h a recepciós francián kivül nem beszélt másik nyelven, pedig én beszélek angolul, németül és spanyolul. 3 idegennyelvvel nem mentem semmire. -.- Na mind1, kibírtam azt az 1 estét, nem kívánkozom vissza a franciákhoz
2011. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!