Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet-e probléma ezekből a...

Lehet-e probléma ezekből a repülőtéren?

Figyelt kérdés
Orvosi fém van a testemben, ami kikerülni nem fog, ezért csipoghat-e a kapu, illetve ha por alapú étrendkiegészítőt vinnék magammal, abból lehet-e gond?
2011. aug. 6. 08:27
 1/2 anonim válasza:
Szerintem fog csipogni,van papirod róla?Mert ha van akkor biztos,h átengednek,de lehet ha szólsz simán akkor is.A étrendkiegészitőt ha a bőröndbe teszed és nem a kézipogyászba akkor szerintem nem látják,de inkább arról is kéne papir...
2011. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó ha van nálad papír róla, de mindenképpen szólj előre, hogy van és lehet csipogni fogsz. Ha becsipog a kapu és utána pontosan megtudod mutatni hol van és a kézi fémjelző vackeráj is becsipog tőle, akkor szerintem nem lesz gond.


Egyszer nagybátyám felejtette totál ezt el. Neki a combjában van "vas". Be is csipogott, már elakarták vinni elkülönítőbe, amikor rákérdeztek nem volt-e ilyen jellegű műtéte, nagybátyám meg fogta a fejét, hogy ezt ennyire elfelejtette. Persze a reptéri dolgozók sem voltak túl boldogak a fél órás feltartásért, dehát ez van :P

2011. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!