Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van a bécsi (vagy a budapesti...

Van a bécsi (vagy a budapesti vagy a pozsonyi) repülőtéren olyan, hogy egy pultnál elérhetők az összes társaság utolsó db repülőjegyei?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy lesz ilyen szolgáltatás a bécsi repülőtéren. Kibattyogsz a csomagoddal és megnézed milyen ultra ultra last minute-os repülőjegyek vannak kikiáltva, aztán eltazol valamerre...

Köszi


2011. aug. 9. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha lenne ilyen :) Hol olvastad? Ennek tényleg nagyon utána kéne nézni...
2011. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valami cikkben volt, de nem tudom előtúrni. Meg már vagy egy éve olvastam.

Jaaa, jó lenne... :(

Ha találok valamit, beteszem ide.

2011. aug. 12. 08:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy amíg nem sikerül ennek utánanézni, én a skyscanner.net-et szoktam használni, ahol akár egész évre meg tudod nézni, hogy melyik a legolcsóbb jegy. Meg csnáltam már olyat is, hogy pl Manchester-t beírtam indulásnak (akkor épp ott voltam) és a célt meg nyitva hagytam, és megnéztem, hogy hova a legolcsóbb elutazni az adott hónapban... Budapest és Barcelona között találtam pl oda vissza 20e ft-ért is már jegyet :)

Meg pl ha keletre mész (india...stb), akkor isztambulból érdemes menni, olyannyira, hogy míg Budapestről 300000ft-os jegyet hoz ki, addig onnan 80000...

2011. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!