Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyenek az au-pair munkák?

Milyenek az au-pair munkák?

Figyelt kérdés
Azt tudom mit jelent, tapasztalatokra vagyok kiváncsi!Ha voltál, hol, meddig, hogy jutottál ki?Meséljetek milyen!!!
2011. aug. 7. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát elég változó, hogy milyen... valahova rabszolgának kell az ember, valahova szexpartnernek, valahova pedig tényleg egy nagytestvérnek, aki ugyanúgy "működik", mintha a család tősgyökeres tagja lenne. Én tavaly nyáron voltam kint, egyéni szervezésben au pair honlapról találtuk egymást a családdal. Voltak mélypontok, de azért jól kijöttünk, családtagként voltam teljesen kezelve, nem volt gond, viszont a két megbeszélt gyerek helyett volt hogy haton volt a szemem, szabadnapom is csak heti egy volt, így iszonyatosan kimerítő volt az egész.
2011. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy nem volt rossz... egy fillért nem kerestem rajta. A zsebpénzemből visszaspóroltam az útiköltségemet és álltam a szabadnapjaimat, sőt még talán kicsit mínuszban is jöttem ki, de nem vészesen. Megismertem, megszerettem egy új kultúrát, bármelyik pillanatban kiköltöznék, imádnivalóak az emberek, de elképzelhető hogy au pair többé nem leszek. Nekem kicsit túl sok volt. Tényleg nagyon szerettem a családot, jó volt egy kalandnak, tapasztalatnak, de elég volt egyszer. :) Aztán lehet egy-két év és meggondolom magam, ez még a jövő zenéje.
2011. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!