Kezdőoldal » Utazás » Európa » Írországból mennék haza az...

Írországból mennék haza az AerLingus-szal. Vihetek plusz egy bőröndöt még vagy sem?

Figyelt kérdés

Idefelé nem volt gond, 20kilós bőröndöm elég volt, de haza már kéne még egy. A légitársaság honlapján meg csak akkor tudom megnézni, ha már rendelem is a jegyet. Amúgy az AerLingus-szel jöttem, vissza is az lenne a legolcsóbb - de most itt a kérdés az, hogy lehet-e még egy bőröndöm és kb. mennyiért?

Köszönöm


2011. aug. 8. 15:02
 1/7 anonim válasza:
Igen hozhatsz(de fizetned kel). 1 bőrönd 23 kilóig díjmentes. De a másik kilóként 25 euró.
2011. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez most komoly?? Bakki. Na de nem hiszem, hogy csak ez az egy megoldás van - máskülönben mindenki csak 1 bőrönddel utazna (pl.) nyaralni - holott nem.

Ötlet?

(Amúgy köszi a választ.)

Talán egy másik légitársaság? Vagy mit javasoltok?

2011. aug. 8. 15:31
 3/7 anonim válasza:

Mi is most mentünk És csak egy bőrönd vihető fejenként. És az egyik 24 kg volt és a plusz 1 kilóért elkértek 25 eurót.


Vigyél magaddal hátizsákot (sporttáska). És abba pakolj mert azt nem mérik. Azt felviszed magaddal a gépre.

2011. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:) Köszi. A gond az, hogy már ide is így jöttem, fullon, hátizsákkal - de nem számítottam rá hogy ilyen olcsón ilyen tuti cipőket lehet kapni... :))) Hát, akkor lehet, marad a postán feladás...


thanks

2011. aug. 8. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Az AerLingus honlapja szerint nem 23, hanem 20 kg. vihető feladott csomagként. Felvinni kézi csomagként 10 kg-ot lehet. Minden extra kg. 15 euróba kerül.

Extra csomagot is lehet feladni: ha előre bejelented (jegyvételkor), akkor 15 euró, ha a repülőtéren állsz elő vele, akkor 20 euró.

2011. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lásd:

www.flylowcostairlines.org/olcso-legitarsasagok/legitarsasag-aer-lingus.html

2011. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. aug. 8. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!