Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az Aerlingus dublini járatai...

Az Aerlingus dublini járatai miért este fél 9kor indulnak?

Figyelt kérdés

Egyet sem találok, ami korábban menne. Így éjfél után érünk a szállásra és csak azért kell fizetni plusz egy éjszakát, hogy aludjunk. Mi ebben a logika?

Olcsók a jegyeik, de így nem biztos, hogy megéri, mert a szállás sokkal többe kerül, mint ha más társaságnál, kicsit drágább jegyet veszek. Vagy nincs igazam?


2009. máj. 10. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért akkor indulnak, mert így tudták a menetrendjét megtervezni...

Ez egy kicsit "lehetetlen" kérdés. Pl. Várnába miért 23 óra után indul a Malév gép? Mert akkor van rá szabad kapacitás.


De ennek szerintem az az oka, hogy Dublinból indul előtte Budapestre járat, és Dublinból egy olyan járat jön, ami délelőtt még repül egy kört valamerre. Tehát a Budapest - Dublin az adott járat utolsó köre, ezért megy ilyen későn. Mivel Budapest nem egy frekventált terület, így ezért az "utolsó".


A Ryanair is hasonló időben repül Dublinba, de ahogy nézem, az olcsóbb, mint az Aer.


Viszont ha éjfél körül érkezik meg a gép a célállomásra, akkor kb. egy-másfél óra, amíg kijutsz a repülőtérről, utána míg be a városba, és akkor meg már lehet, hogy érdemes megvárni a 11 órát, és utána elfoglalni a szállást.

2009. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ostoba kérdés volt, de nem tudok napirendre térni felette.:)

Igen, én is úgy vagyok vele, hogy arra az éjszakára nem fogunk szállást fizetni, mert tök felesleges.:S

Ha nagyon kipurcanunk, max. pihenünk egyet a reptéren, mielőtt elindulunk a városba.

2009. máj. 10. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tuti aludnék egyet a reptéren. Nem hiszem hogy annyira megterhelő az út, Dublin nincs olyan vészesen messze. Nem tudom milyen hotelba mentek, de 15-20 ezret biztos nem fizetnék ki plusszban egy főre erre a pár órára, akkor meg már biztonságosabb szerintem a repülőtéren pihenni csomagokra heveredve, mint a városban császkálni hajnalban :) Arról nem is beszélve, hogy biztos életre szóló élmény :D
2009. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Épp ezért olcsók azok a jegyek!

Erre nem gondoltál?


Nem reális az az elvárás, hogy párezer forintért még a legkényelmesebb időpontban is repülj! A repülés pazarló életmódunk egyik drága megnyilvánulása.

2009. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyáron fél9kor indul, téli időszámításban fél8kor.
2010. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!