Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt érdemes Londonba...

Mennyi pénzt érdemes Londonba vinni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi mennyibe kerül..hát kb. ezeket szeretném:

- London Eye

- Madam T.-t tuti megnézem

- étterembe nem szeretnék enni, szal csak péksüti vagy valami

- 5 napig pedig nézelődni


Milyen ingyenes múzeumok vannak? (Brittish Museum?)


2011. aug. 16. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A múzeumok ingyenesek, a london eye kicsit borsos árú. Péksütire ne sokat számíts :D Nincs igazán finom sütijük. :)

Max ha mész a tesco, asda -ba akkor ott.

2011. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De mennyit váltsak át?

Ohh jegyzem sütit nem eszünk!! :P

2011. aug. 16. 20:45
 3/5 Adri baba ***** válasza:

Megvan és kivan fizetve a szálláshelyed??


Szerintem 100 font/fő bőven elég ha nincsenek nagy igényeid


Angliában lakom,de nem Londonban.

Londonban minden kicsit drágább de szerintem 100 font elég,bár az utazás drága heti bérletet érdemes venni

2011. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

London Eye 18 font a belépő a Mme T-be 28 font. Mind a két helyen számíts nagyon hosszú sorra. Esetleg itt előre megveheted a belépődet: [link]


Sok múzeumba ingyenes a belépő, mint plö National Gallery, British Museum, Science museum, Natural History stb.


Én a belépőkön kívűl számolnék napi 5 fontot kajára (bár minden elismerésem, hogy tényleg nem akartok enni semmilyen főtt kaját 1 hétig), amúgy egy pubba kb 10 fontért lehet enni menut, ha már itt vagytok, azért a pubozást se hagyjátok ki. Szerintem angolabb, mint a mme t, de ez magánvélemény.

Ja, a kajáról még annyit, hogy Tescoban, vagy Sainsbury'sben vagy valami hasonlóban fogtok tudni venni szeletelt kenyeret kb 1.50ért, felvágottat kb 2 fontért, csomagoló zacsit kb 1 fontért, vízet litereset kb 1.50ért. Souvenirek vannak már pár píért is amúgy a felső határ a csillagos ég.


Én még számolnék a közlekedéssel is. Ha belvárosban lesztek és végig 1-es zónán belül maradtok, akkor a buszbérlet egy hétre 17.80. Persze mehettek gyalog is, csak lehet, hogy baromi fárasztó lesz.

Egy buszjegy amúgy 2.20, egy metró jegy 4.00 font. Most nem mennék bele az Oyster kártyába... bár azzal olcsóbb lehetne.

2011. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vettem metróbérletet 6 naposat 1-4 zónában, a szálláson meg kapunk reggelit.. szóval már csak egy étkezésre van gond. :)

Köszönöm a segíségeket!

Hát lehet kikészítjük a gyomrunkat.. :)

2011. aug. 17. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!