Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan érdemes vonattal...

Hogyan érdemes vonattal Kijevbe utazni? Először jegyet venni Záhonyig, Záhonyi állomáson jegyet venni Csapig, Csapról pedig Kijevig?

Figyelt kérdés
Mintha így hallottam volna, de örülnék ha valaki leírná hogy szokott utazni aki gyakran jár vonattal akár Kárpátaljára, hogy ő hogy csinálja. Csapon beszélnek magyarul a jegypénztárakban?

2011. aug. 16. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Noha nem vásároltam éppen oda, de én így csinálnám: A lakóhelyemen venném meg a jegyet Kijevig. Kérnék mellé egy kimutatást az összes átszállóhelyekkel, vágány számával és pontos idővel. Ez benne van a jegy árában.
2011. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, mintha lenne konkrét vonat Kijevbe is a keletiből, de most lehet hülyeségre emlékszem.
2011. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen a Tisza expressz megy naponta kétszer ha jól tudom, az egyikkel átszállások nélkül el lehet jutni Kijevig, de én ezt a másik módszert választanám, mert olcsóbb és ha már amúgy is át kellene szállni akkor meg mind1 hogy először csak Záhonyig veszek jegyet.

Csak érdekelt volna vki véleménye aki szokott így utazni, azért köszi a válaszokat.

2011. aug. 17. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nincs túl sok emberke itt, aki arrafelé szokott utazni. A lényeg hogy szerintem tökmindegy hol veszed meg a jegyeket szinte ugyannyiba fog kerülni. Nekem most egy ismerősöm ment Törökországba vonattal úgy, hogy majd ahogy esik úgy puffan. Egy estére az egyik állomáson ragadt, de végül csak elérte a célját.
2011. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem Kijevig nincsen nagy árkülönbség hogy átszállsz-e vagy sem, Moszkvában szokták ajánlani, jóval olcsóbban jön ki, viszont több mint 30 óra az út:)
2011. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!