Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha van egy feladott poggyászom...

Ha van egy feladott poggyászom, ami 20kg lehet maximum, akkor a fedélzetre milyen táskát vihetek magammal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha van egy feladott poggyászom, akkor még vihetek magammal egy kis kézitáskát a fedélzetre azért nem kell fizetni???
2011. aug. 24. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
kéziért sosem kell fizetni, ha megengedett méretű és súlyú. Mindenképpen nézd meg a légitársaság honlapját a paraméterekért.
2011. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már utaztam ezzel a társasággal, de akkor csak kézipoggyászom volt (ami a legkisebb bőrönd volt)de most lesz egy feladott,illetve viszek fel egy ici-pici váltáskát
2011. aug. 24. 20:11
 3/6 A kérdező kommentje:
de akkor az úgy jó, hogy egy feladott meg kézi
2011. aug. 24. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. De ajánlom, h azért nézd mégegyszer át a honlapjukat, mert utaztam olyan légitársasággal, ami megengedte az egy kézipoggyász és egy válltáska felvitelét az utastérbe, később viszont már csak egy táskát vihettem a megadott méreteken belül. Sajnos mindennel spórolnak. Ettől függetlenül vihetsz kézit ingyen.
2011. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
okkés,köszike:)
2011. aug. 24. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy csináld szerintem, hogy ha lesz kézipoggyászod meg egy válltáska vagy kamerástáska stb, akkor beleférjen a kézipoggyászba.

Szüleim így mentek Rómába, hogy mindkettőjüknél 1 kézipoggyász, anyumnál egy válltáska, apumnál a kamerás, és belegyömöszöltették mindkét táskát a kézipoggyászba, pedig előtte érdeklődtek, és azt mondták, hogy így lehet vinni 2 db táskát fejenként. Rómából visszafelé már nem törődtek ezzel a reptéren.

2011. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!