Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában milyen munkákat...

Angliában milyen munkákat ajánlotok kiköltözés utáni pár hónapra?

Figyelt kérdés
Jövőre tervezem, hogy szerencsét próbálok, természettudományos dipolmám van, de nincsenek illúzióim, hogy azonnal el tudok helyezkedni a szakmámban, ezért érdekelne, hogy milyen munkákat lehetne elvállalni az első hónapokban, amivel viszonylag normálisan meg lehet élni. Nyelvtudással nincs gond, felsőfokú nemzetközi nyelvvizsgám van.
2011. aug. 24. 21:28
 1/8 anonim válasza:
Syerintem recepciósként, idegenvezetőként vagy esetleg az orvosi szakmára is pályázhatsz. Ami tényleg sok pénzt hoz a házhoz.
2011. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Helló! Én informatikusként jöttem ki, de mivel nem volt sok tartalékom, ezért minden munkát el kellett vállalnom ami adódott.(1,5 hét alatt találtam munkát.) Én konyhai kisegítőként kezdtem minimálbérért, de mivel sokat kellett dolgozni(heti 6 nap, napi 10-12 óra) minden túlórámat kifizették, így egész kellemesen kijöttem a pénzemből. 4,5 hónapig dolgoztam így, aztán el tudtam helyezkedni a saját szakmámban.(Tavaly októberben jöttem ki.)
2011. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

" hogy milyen munkákat lehetne elvállalni az első hónapokban, "


Olyan munkát ahová rögtön felvesznek..Az elején ha kell a pénz,nem nagyon válogathatsz.Ha kint vagy akkor úgyis látod,hogy milyen lehetőségek vannak,és oda adod be a jelentkezésedet.

2011. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is ilyen recepciós munkákra gondoltam, csak nem voltam biztos benne, hogy nem kell-e hozzá valamilyen vendéglátós végzettség.
2011. aug. 25. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az ilyen alap munkákhoz(recepciós, konyhai kisegítő, pincér, pultos, stb) általában nem kell végzettség, mert a cég betanít az első pár hétben. Legalábbis nálam így volt. Részt vettem egy próbanapon(amit kifizettek!!) aztán mondták, hogy következő hét hétfőjén kezdhetek is.
2011. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem legyél taxisofőr.
2011. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ!


Utolsónak: szívesen lennék taxis, mert imádok vezetni, de úgy tudom több év mire felkészül valaki a vizsgára.

2011. aug. 25. 19:11
 8/8 anonim válasza:
Van egy olyan munkakör, hogy support worker. Ált. sérülteket kell segíteni a mindennapi életben. Gondolok itt főleg szellemileg sérültekre, vagy autistákra. Nem kell hozzá különösebb végzettség csak jó angol tudás és szociális érzékenység! A legjobb ebben a munkában, hogy nem vagy bezárva egész nap egy irodába, vagy egy konyhába, hanem viszed az "emberedet" minden felé, sportolni, kirándulni, stb. Persze azért vannak árnyékos oldalai is, mint minden munkának. Sok szerencsét.
2011. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!