Kezdőoldal » Utazás » Európa » Personal tours utazási irodáva...

Personal tours utazási irodával utazott valaki? vélemények?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 21:23
 1/1 anonim válasza:
Mi idén voltunk Rodosz szigeten (Falirakin) a Kostas apartmanban. Ez két épületből áll. Minket megtévesztettek a jó vélemények, melyek a jobb irodáknak és külföldieknek kiadott hátsó, másik épületre vonatkoztak. Mi az utcai épületben kaptuk a 12. apartmant. (Mint a helyszínen megtudtuk összesen két apartmant (11,12) bérel ott a Personal Tours. A Web Vakáció irodában (Personal Tours viszonteladója) fizettük be a nyaralást. Az apartman egyetlen jó tulajdonsága a tisztaság volt. Már az első megbeszélésen elmondtuk, hogy mi emeleti apartmant kértünk, ez pedig fél-emeleti (betörés veszélyes) volt. Mégsem kaptunk máshol apartmant. Egyik hajnalban arra ébredtem félálomból, hogy az ágyam előtt áll egy idegen férfi (besurranó tolvaj). Mikor meglátta, hogy felébredtem, és rémülten nézem őt, szájára tette a kezét, hogy hallgassak! Én sokkos állapotba kerültem, és hatalmasat kiáltottam segítségért. A férjem is felébredt, és kifelé zavarta a besurranót. Ő rögtön ki is tudott ugrani az erkélynél, ahol ahhoz minden megvolt, hogy azt könnyen megtegye, szinte bejárat volt ott részére. Az apartmanon kapu sem volt. Klubhelyiséget nem a nyaralók használhatták, hiába van rajta a képeiken. Szadai Kinga idegenvezető csak másnap reggel jött oda, jegyzőkönyvet mindvégig nem volt hajlandó felvenni. Utólag most már mindenfélét összehord, mely dolgok hazugságok. Ha náluk foglal valaki, legyen nagyon óvatos, hogy milyen elhelyezést kap majd.Ebből a nyaralásból emlékeink alapján nem tudunk egy évig építkezni, arra visszaemlékezni, annak ellenére, hogy a TENGER az gyönyörű volt.
2018. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!