Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy fogom ki bírni? :DDD...

Hogy fogom ki bírni? :DDD (Görögország Busszal. )

Figyelt kérdés
Sziasztok Szeptember 1.-én megyek Görögbe (Stavros) busszal mindenki mondja hogy nagyon kínszenvedés az út de sajna ez a legolcsóbb :// na szóval miket rakjak be minden féle képen hogy ne unjam szét az agyam? XD meg amik szükségesek így buszra ? pl kaja inni való a takaróó stb.. ja és még egy kérdés szerintetek szar idő lesz ? mert ugye szeptember és kicsit félek hogy hűvös lesz. a tenger víz meg a levegő. na előre is köszi a válaszokat 14L :)).
2011. júl. 26. 21:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
hány óra oda az út? :O amúgy nem tudom, amit jónak tartasz. én párnát vinnék, kaja, innivaló alap. h ne und magad meg: fülhallgató, esetleg facebook telefonon.. :D
2011. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
minek mész te Szeptember 1.-én Görögbe ? :D amugy nagyon unalmass leszz az ut vigyél magadal laptopot esetleg de amugy amikor én voltam buszzal én jo sokat aludtam szal :D nemtom
2011. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A rossz idő az utolsó dolog amitől félned kell. Ott egész nyáron alig esik, ha igen nem tart többet egy óránál. Én is voltam busszal, egyáltalán nem untam meg pedig majdnem 20 órát utaztunk. A buszon jól lehet aludni:) meg sok szép mindent láthatsz. Bármikor újra bevállalnám! Kaját meg innivalót sem muszáj vinned, mert a busz olyan helyeken áll meg ahol tudsz ilyesmit venni, de attól még vihetsz is. Takaró fölösleges, esetleg egy fölső, a légkondi miatt. De amúgy Görögo.ba szrintem teljesen fölösleges meleg ruhát vinni.
2011. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ja elfelejtettem, párnát tényleg vigyél, meg a fülhallgató alap:)
2011. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kínszenvedés!Hallgass zenét, olvass, keresztrejtvény fejts!

A busz utasterébe vigyél kaját, gyümölcsöt , nassolni és innivalót.Kell még egy kispárna és egy takaró.

4 óránként megáll a busz. Este pedig 2 filmet szokta berakni, általában szórakoztatóak.

2011. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszii mindenkinek oké akkor ilyen fülhallgató meg mobil meg párna ilyesmiket viszek mindenféleképp amm azért megyek szeptemberbe mert nem szertűnk főszezonba menni mert nagyon sokan vannak és drágább is.amm oda az út 24 óra azt csak ki fogom bírni meg mondjuk szeretek utazni :)) hát akkor ja remélem is hogy jó idő lesz :))
2011. júl. 26. 21:46
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen felfújható nyakpárna nekem nagyon jó ilyen hosszú útnál: [link]

Hát buszban nem a legjobb olvasni, de ha megszerzed pl. valamelyik házi olvasmányt hangoskönyv formában, az hasznos időtöltés.

2011. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen párnát én is vettem, de a kispárna sokkal jobb. Busszal voltam Görögo-ba, és Spanyolo-ba.
2011. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat :PP ilyen kis nyak párnát be fogok szerezni de azért viszek rendes kis párnát is :)) még egyszer köszi nektek :)) azért aki még tud hozzá fűzni valót az azért írhat :DD :)) !!
2011. júl. 26. 22:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kell a takaró, meg a kispárna is jól jön.
2011. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!