Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a külföldi munkára közvetítő magyar cégekről?

Figyelt kérdés

Szeretnék Angliába menni dolgozni és ehhez igénybe vennék egy ilyen munkaközvetítőt, de nem szeretnék pórul járni, ezért olyat választanék, amelyiket már többen kipróbálták és pozitívak a tapasztalatok.

Kérek mindenkit, akinek információja van a tárgyban, ossza meg.

Köszi.


2011. szept. 5. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig jó nem nagyon van.De tudom melyiket ne válaszd

-londonimagyarok.hu

- EUWork

2011. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A magyar munkakozvetitoket keruld, ahogy csak tudod. Ugy altalaban, ha kulfoldre keszulsz, vagy kulfoldon vagy, alapszabaly, hogy magyar szolgaltatot ne valassz, mert csak lehuznak.

Munkakozvetitokkel kapcsolatban pedig az elsodleges alapszabaly: a munkaVALLALONAK MINDIG ingyenes. Tehat ha penzt kernek toled barmilyen cimszo alatt, azonnal hatatforditani nekik, mert csalok.

2011. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el a munkaközvetítőket. Én még nem hallottam korrekt cégről.

Jobban jársz, ha magad vágsz neki.

Itt így is úgy mennek a dolgok, hogy jelentkezel egy állásra és ha kellesz már másnap interjú, harmadnap meg kezdesz. Hogy tudna egy közvetítő cég ennek megfelelni, otthonról? Amikor hetes átfutási idők vannak...


Ha esetleg parázol csak úgy nekivágni, akkor amit javaslok, hogy indulj el au-pairként. Ha már kinn élsz (ingyen és van kajád is), akkor körbe fogsz tudni nézni jobb állás iránt. (persze ezt a terved ne mondd el a családnak) :)

2011. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is az a velemenyem, hogy a magyar kozvetitoket keruld el jo messzire. Sajnos tobbnyire fut fat beigernek es a fele sem lesz ugy. Fizethetsz egy csomo penzt elore, gyakorlatilag a bizonytalanra, ezzel szemben a kulfoldi munkakozvetitok csak akkor vonnak le penzt toled, ha mar talaltak neked munkat...de nem csak ez miatt nem erdemes veluk kezdeni. Nekem megvan a velemenyem a kulonbozo honlapokrol is pl. Londonimagyarok stb...ugyhogy ha nem akarsz ugy jarni mint egy par ismerosom, (penz, munkanelkul mentek vissza Mo ra) akkor feleljtsd el ezeket, inkabb kulfoldi munkaerokozvetitokkel vedd fel a kapcsolatot vagy vmi ismeroson keresztul keress inkabb munkat. Sok sikert!
2011. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ, sokkal rosszabb a helyzet, mint gondoltam, de legalább nem esek pofára. Még egyszer köszönöm.
2011. szept. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!