Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mondanátok olyan (fapados)...

Mondanátok olyan (fapados) légitársaságot, amely megy Londonba és lehet banki átutalással fizetni?

Figyelt kérdés

Nincs dombornyomott kártyám, és ezért az egy alkalomért nem is csináltatnék, arról nem is beszélve, hogy valószínűleg el sem készülne időben.


Ha jól tudom, a Wizzair ilyen?


2011. szept. 10. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

wizzair

easyjet

raynair

2011. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz,nekem se készült el még a dombornyomott kártyám,és egy ismerőst kellett megkérni,mert mikor már elkészítettem wizzen az utazási tervet..avégén kidobta,hogyha 14napon belül vagyok,ami az utazást illeti,nem fizethetek átutalással, ami elég érdekes,mert ha 5nap alatt nem ér oda törlik a foglalást. Szerintem az összes fapados ilyen, de nem akarlak elkeseríteni. A wizz oldalán én nem találtam ezt a szabályt,mégis él.
2011. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sincs dombornyomott kártyám,csak sima egyszerű.Mégis én rendszeresen repülök wizzair járattal,és néha az easyjet járattal is.De eddig sosem volt gondom a banki fizetéssel.

Legutóbb most szeptember 1-re vettem jegyet Budapest-London útvonalra.(wizzair)

2011. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bizonyos bankok Visa Electron (nem dombornyomott) kártyája is jó, de az én bankom (CIB) pont kivétel..
2011. szept. 11. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!