Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlanátok nekem olcsó...

Ajánlanátok nekem olcsó légitársaságot vagy utazási lehetőséget Rómába? A Rynair pl. annak számít? Mire kell figyelni repülőjegy foglalásnál? (még soha nem repültem).

Figyelt kérdés

Rómába szeretném elvinni a férjem és az anyukám egy hosszú hétvégére, de még soha nem repültem, fogalmam sincs, hogy zajlik a dolog. Először is, melyik légitársaságot nézzem? (nem leszünk túlságosan eleresztve, de anyu legnagyobb álma ez a város és neki nem tudok jobb ajándékot elképzelni 50. szülinapra). Az nem baj, ha a repülő valamelyik környező nagyvárosból indul, Bécsig, Pozsonyig (pl) el tudunk menni kocsival, ha onnan jobb feltételekkel tudunk utazni. Illetve szerintetek 3 embernek mi ér meg jobban anyagilag: repülővel vagy autóval utazni?

Tudom, a gugli a barátom, nézegetem is, de hátha van valakinek személyes tapasztalata, vagy jó ötlete.


2011. szept. 26. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A pelikan.hu oldalon nézhetsz repülőjegyeket! A környező repterekről is lehet keresni.(Bécs/Pozsony)
2011. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia, en a www.wizzair.hu oldalon es a www.easyjet.hu, vagy co.uk, vagy com (nem emlekszem bocsi) oldalakon nezegetnek a helyedben. Eleg gyakran repulok, a ryanairben nem bizom, szerintem egy kalap k...i legitarsasag. igen a jegyek valoban olcsok, ezzel elkapraztatjak az utasokat de a hozza jarulo koltsegek (amikor veluk repultem utoljara muszajbol /Bristolbol ugyan Bp re, azota megszunt ez a jarat/£1 volt a repjegy es £30 korul a borondom, plusz meg minden fele dolgot felszamoltak nekem...hozzateszem, nagyon ritka az ilyen olcso alapjegy...)en a wizzair-rel repulok szinte mindig, akik szinten felszamoljak majd neked a poggyaszdijat stb, de szeretem oket, mert olcsok, tisztak(a fapadosokrol elterjedt dolgokhoz viszonyitva) es szerintem megbizhatoak. A repulojegyeket lefoglalhatod az oldalukon aztan mar csak a beszallokartyat kell kinyomtatnod, aki eloszor repul annak is teljesen attekintheto, ertelmezheto.
2011. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsi easyjet et ne nezd, mert nincs jaratuk romaba..nem tudom miert emlekeztem ugy, de azt hittem van.
2011. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja es van meg a germanwings fapadosak kozul, de oket nem ajanlom, mert dragak szerintem. itt a honlap :www.germanwings.com
2011. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kozben ezt talaltam, szerintem ha befizetnel egy irodaba ugy olcsobb lenne.

[link]

sok sikert :)

2011. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

az onlinetravelt nézegettem már, mert nekem is az volt az első ötletem, hogy keresek egy utazási irodát és elintézek mindent egy helyen, csak azért meg akartam nézni, hogy egyéni utazással és szállással hogy jönnénk ki. Jó lenne minél többet spórolni a szálláson és az utazáson, mert nagyon sok tervem van és a belépők sem olcsók, az as roma meccsről nem is beszélve:)

2011. szept. 26. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Ha tudsz rugalmas lenni az időpontokban, itt fel van sorolve egy rakás olcsó Rómába szóló repjegy ár: [link]

2011. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!