Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki jart mar Rómában?

Ki jart mar Rómában?

Figyelt kérdés
kinek hogy tetszett? :) miket lehet ott megnezni? nevezetesseget ilyesmi?
2011. szept. 11. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Én nem voltam, de ősszel megyek. :)

Ongo-n nézegess, tök jó beszámolók vannak:

[link]


Itt meg aktuális infok, gyakorlati tanácsok:

[link]

Látnivalók: google :) [link]

2011. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 józsibarát válasza:
100%
Én jártam. Tetszett. A várost néztem, nem a nevezetességeket. Elindultam gyalog, és mentem. :)
2011. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam párszor. Az összes nevezetességet felsorolni elég nehéz (idő és helyigényes).
2011. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ééééén!!

Barátommal voltam, pár hete, és ott kérte meg a kezem, szóval imádom Rómát:D:D


[link]


ez egy nagyon hasznos oldal, mi ebből "készültünk" utazás előtt, kb mindent megnéztünk 3 nap alatt, ami itt fel van sorolva (lejártuk a lábunkat:D)

2011. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat :) es az oldalakat, atnezegetem :)

oo gratula a lanykereshez. hol kerte meg a kezed? biztos szep volt :) mi most voltunk parommal parizsban, es msot talalgatunk mi legyen a kovetkezo "allomas". mennyi penzbe jott bele ha szabad kerdeznem? dragasag van? melyik legitarsasaggal mentetek? :)

2011. szept. 12. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:

A lánykérés a Borghese parkban volt, szép kilátás van onnan a városra:)

100 ezer volt 2 főnek a repülő (wizzair) és a szállás (2*-os a Termini állomástől 2 utcára), költőpénzt 350 eurót vittünk, de hoztunk haza belőle, próbáltunk olcsó kajákat enni: pizza, szendvics, rizottó, de a belvárosban, pl a Pantheon környékén a pici utcákban ezek is elég drágák.

Vettünk Roma Pass-t, ami igazából olyan mint a bkv bérlet, mindenre lehet használni, és 2 tetszőleges múzeumba ingyenes a belépés vele, a reptérről (Fiumicino) van vonat a Terminibe, ami ha jól emlékszem 24 euró egy útra egy főnek, de azon az oldalon, amit linkeltem, minden ilyen infó megtalálható.

2011. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mi talan bécsbol repulnenk :) vagy pozsonybol csehekkel... koszonom meg egysze ra valaszokat.
2011. szept. 12. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!