Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül kb kis méretű...

Mennyibe kerül kb kis méretű Eiffel-tornyos szobor Párizsban? Gondolom lehet venni az Eiffel-toronynál, aki tudja segítsen, légy szíves!

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
a torony lábánál rengeteg ilyen árus van, kb 1-2-3 euró. de ha mászkálsz egy kicsit, van egy csomó "zugárus" a kezükből árulnak ilyeneket, náluk szerintem olcsóbb
2011. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja azt nem tettem hozzá, hogy amire én gondoltam, az a kulcstartó féle :D
2011. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szórják utánad az Eiffel-tornyos cuccpkat nagyon olcsón :D Arra emlékszem, hogy a kis kulcstartókból volt 12db 2 Euró
2011. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
amúgy a "zugárusokat", akiket az első említett, nem nehéz megtalálni (2m-es niggák) :DDDD
2011. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
...de hogy biztos legyél 10-en megkérdezik veszel-e egyet.
2011. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

amúgy a "zugárusokat", akiket az első említett, nem nehéz megtalálni (2m-es niggák) :DDDD

IGEEEEN :D meg jönnek neked és békén se hagynak :D én most voltam vagy 2 hete:):D egy nagyot adtak volna 10euróért, mondtam neki h nem, és 5ért ideadta úgy h még rakott rá egy kis kulcstartót :DDD

2012. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...én meg egy nattyon buta feketétől vettem ott egy eredeti Rolexet 10 Euróért.
2012. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rendes eredeti kulcstartó két darab volt 10 euró most június végén. Zugárusostól vettünk szintén kettőt 1 euróért. Azon látszik azért a minőség, hogy silányabb, de a lényeg az emlék.
2013. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!