Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban Parga vagy...

Görögországban Parga vagy Sarti a jobb üdülőhely?

Figyelt kérdés

Parga

[link]

[link]

[link]


Sarti

[link]

[link]


2011. szept. 20. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Parga.

Amúgy ezek a képek, amiket Sartiról linkeltél, az nem Sarti, csak a Narancspart, ami kb 3-4 km Saritól.

Mi idén Pargaba akartunk menni, de végül más lett belőle, így valószínű, hogy jövő nyáron odamegyünk. Szerintem nagyon csodálatos városka, mikor megláttam az első képet róla, már akkor tudtam, hogy ide el kell mennem, látnom kell, MUSZÁJ. Állítólag olyan a hangulat, mint a szigeteken...:)

2011. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neos Marmaras is nagyon hasonló Pargához
2011. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sarti nagyon szép kis falu. egyik előnye hogy mindenhol beszélnek magyarul bár ez van akinek inkább hátrány. Csendes pici falu de a tengerpartja jó és tiszta. Én ott voltam nyaralni de bármikor visszamennék. Robogóval az egész félsziget bejárható olcsón és gyönyörű. A másik helyet nem ismerem sajnos. De biztosan az is szép, hisz az egész ország gyönyörű.
2012. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Sartin voltunk nászúton, nagyon szép és árban is nagyon jó. gyerekbarát hely, így tervezem mostmár gyerekeinnkel, hogy újra elmegyünk oda.
2012. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia! egyértelműen Sarti! én tavaly nyáron voltam és nagyn jó volt. meleg a tengeri és szép a hely! jó nyaralást
2013. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 iboly2 válasza:
Sartin van nagyobb élelmiszer üzlet?
jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!