Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlinben nyáron is pulóverben...

Berlinben nyáron is pulóverben vannak az emberek, vagy szokott olyan kánikula lenni, mint Budapesten?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ugyanolyan az idő, mint Pesten, talán az ősz hamarabb jön 2-3 héttel.
2011. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
itt élek 3 éve, kb ugyan olyan az idő, bár talán ritkább az olyan hőség mint néha otthon. az idei nyár nagyon rossz volt, rengetegett esett hűvösebb is volt. de tavaly voltak olyan napok hogy este azt hittem meghalok olyan hőség volt.
2011. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kánikula nincs Németországba. Èn itt a 43 fokra értem ami akár otthon 2 hétig is tart. (idén Mo-n voltam júliusban és 2 héti 40 fok volt)

De vannak napok mikor akár 35 fölé is megy a hömérséklet, de szerintem kicsit hüvösebb van általában. Viszont -20 fok is nagyon ritka, de tartós -10 is.

Èn habár stuttgart-frankfurt környékén lakom 4 éve azt tudom mondani, hogy jan-március hideg max -5 fok de lehet enyhe is plusszal végig. aztán április-junius esös, hüvösebb inkább vékony pulcsi is. szinte minden évben Juliusban van 1x pár nap nagyon meleg. és augusztus elég változo, de szeptember-október szinte rövid újjas idö majd az alsö fagyok dec közepe felé jönnek.

persze ez általánosság, de 4 év alatt ezt figyeltem meg. szept-okt a legszebb 20-25 fokkal.

2011. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is Stuttgart-Frankfurt környékén lakom, mi már fűtünk :)

Az idei nyár tényleg egy katasztrófa volt, előtte kb. ugyanolyan volt, mint Magyarország.

2011. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!