Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért akar mindenki tengerpart...

Miért akar mindenki tengerpartra menni nyaralni? Én ezerszer szívesebben mennék egy hatalmas oroszországi tóhoz, de hát nincs rá pénzem.

Figyelt kérdés
Ha tehát lenne pénzem, biztos nem valami halálunalmas közhely elcsépelt pálmafás izé helyre mennék, hanem a délorosz pusztaságba, a hatalmas, sekély tavakhoz. Más is van így?
2011. szept. 24. 00:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
nem. délorosz pusztaságba biztos nem mennék, tóba pedig főleg nem, kicsit nagy ott a környezetszennyezés.
2011. szept. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Jah.. aztán nehogy világíts a sötétben. Sokszor még a helyiek sem tudják, hogy mitöl döglenek a környéken
2011. szept. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Lehet hogy te már egy tucatszor jártál ilyen "halálunalmas közhely elcsépelt" helyen, de akár hiszed akár nem legtöbben még soha nem voltak ott (pl. én) és igenis szívesen elmennének oda. Meg aztán te se hinnéd mennyire más ha pl. képen/filmekben látsz egy tengerpartot és ha ott vagy, ha a saját füleddel hallod a tenger morajlását, a saját szemeddel látod a napnyugtát stb. Ezek az élmények filmeken keresztül igazából nem jönnek át.
2011. szept. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
tó Magyarországon is van, de tenger nincs.
2011. szept. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
10%

Mert szörnyen lusták. Tengerparton teljes ellátás, kényelem van és a többség tunyulni szeret, testileg szellemileg is, amit ott megtehet.

Oroszországba ha jól tudom már vízum kell , de én is mennék, gyönyörű helyek vannak, kár , hogy rendszerváltás volt és most az agymosott nyugatiak v..gát nyaljuk.

2011. szept. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
17%

Én is mennék. Nagyon.

Az emberek azt csinálják, amit a másik, mert nem ismerik saját magukat. Azt csinálják, amit környezetük elvár: mindenki megy a tömegbe, ahová a másik.

Pl. a szomszédom 3 hétig ül a medencéjében, vagy a szélén. Minden évben. És hozzáteszem néhány kilométerre lakik, ahol van egy ugyanilyen medencéje.

Szóval egy orosz tópart... nem rossz... :)

2011. szept. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

mert gondolom a te életed szuper nyugis és nem vágysz kikapcsolódásra.


Mi külföldön élünk párom rengeteget dolgozik, 30 ember tartozik alá, és napi 10 órát dolgozik, akár este 8-kor is hívják telefonon. ha itt országon belül megyünk nyaralni legalább 1 napot onnan is dolgozik vagy is a kikapcsolódás nehéz. itt havi egyszer biztos megyünk túrázni megfelelö is a környezet hogy 1 éves gyerekünket is vigyünk.


mi éppen most készülünk 10 napos csak strandon heverésre all inclusivval. kicsit alzítunk, leállunk, nem lesz számítógép, csak evés ivás, olvasás, fürdés, és napozás.

2 éve is voltunk ilyen úton, de akkor úgy hogy a fele aktív körút volt majd a második hét csak fekvés. nakünk is az felelne meg hogy egy hét körút és egy hét tunyulás, de kisgyerekkel ezt nem lehet.

de ébközben rnegteget kirándulunk és városnézésen is vagyunk habár csak európán belül.


de mindenki más. oroszország is régóta az utazási listánkon van de nekem inkább Mosva ßés sztpétervár lenne érdekes.

2011. szept. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
20%

én sem voltam sokat t. parton,de azt hiszem elég is volt belőle :) unalmas! :D


én pl. a hegyeket imádom, azokat sokkal szívesebben mászom meg akár nyáron is a "tipikus" nyaralás helyett!


azt bírom az emberekben,amikor visszajönnek a tengerparti nyaralásról és "hencegnek",h ők hol voltak,h ők is "ott" voltak, ahol a másik. aztán kérdezik tőlem is,h jártam-e "ott"?-én pedig felelem,h nem. magamban meg hozzáteszem,h ám te le ne maradj róla,mert akkora a többiek körében "lúzer" leszel és nevetek egyet ezen :)

2011. szept. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

1. Ha nincsen rá pénzed, akkor nem tök mindegy, hogy hova nem mész?!!

2. Ha a tengerpartra mész, max. "megkergetnek" a csajok...

3. Ha egy orosz tóhoz mész, max. a medvék kergetnek meg!!

4. Már csak az a kérdés, hogy te melyikükkel szexelnél szívesebben, ha majd utolérnek??

2011. szept. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát én sem vagyok egy tengerparton heverészős típus. Én inkább felfedezős vagyok, de inkább városokban, főleg, ahol "érzed a történelmet". Csavarogni szeretek és mindent megnézni, ami máshol nincs. Éppen ezért nem vonz a tengerpart. Víz bárhol van. De nemigen vonz egy orosz tó sem...
2011. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!