Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova lenne érdemes kimenni,...

Hova lenne érdemes kimenni, esetleg kiköltözni (London, Svájc)?

Figyelt kérdés

Reménytelen itthon munkát találni,ezért egyre gyakrabban gondolkodok el azon,hogy ki kell menni külföldre dolgozni.

Hova érdemes kimenni ? London vagy Svájc? Vagy ki mit ajánl ? Angolt tanultam általános óta,de sokat felejtettem azóta és elég gyatra a tudásom is ilyen téren,de szerintem gyorsan megtanulnám a nyelvet.

Érettségim nincs,de én azt nem tartom annyira fontosnak kintre. Illetve kint lelehet tenni szakmát ?


2011. szept. 26. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az érettségi tényleg nem érdekel senkit kinn, de azért egy normális szakmát tanulhatnál, mert kinn úgy van esélyed! Érettségi, szakma nélkül csak kisegítő munkára vagy esélyes, többre nagyon nem. Abból pedig magadat fenntartod ugyan és még félre is tehetsz valamennyit, de sokáig nem lehet bírni az ilyen munkákat. Én is konyhai kisegítőként kezdtem és ma már a szakmámban dolgozom. Kinn is lehet szakmát tanulni, csak sokkal drágábban, mint itthon és nehéz fizikai munka mellett szakmát tanulni nemigen lehet. Én nyelvsuliba jártam a kisegítés mellett, az is megterhelő volt, a szakmát nem bírtam volna. Londonban lakom.


Svájcot kapásból felejtsd el, ott aztán akkor rúgsz egyáltalán labdába, ha mind a három hivatalos nyelvet beszéled és szakmád is kelendő, vagy ha diplomás vagy.

2011. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem sértésből írom, de annyi "tudással" amennyi neked van, nem fognak kapkodni utánad egyik országban sem a munkaadók.
2011. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát Karosszérialakatos a végzettségem és megvan a Biztonsági őr,vagyon őr és testőr végzettségem is.

Gondolkozok még,hogy egy targoncai tanfolyamot el kéne végezni.

2011. szept. 27. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek nagyon jo szakmak, de nyelv nelkul nem fogsz labdaba rugni, ne haragudj....elobb a nyelvet tanuld meg barhova mesz. Annyira telitett mar a piac, hogy nyelv nelkul majdnem lehetetlen munkat talalni es a hivatalos ugyintezesrol nem is beszelve....
2011. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!