Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair tapasztalata van...

Wizzair tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakoriak a járattörlések,késések?Lehetőleg saját tapasztalatot szeretnék kérni.
2011. szept. 18. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2x repültünk velük. Egyszer Áprilisban londonba,fél órával HAMARBB értünk oda,Most augusztusba szintén londonba egy órával később,mert visszaküldtek minket,mivel hogy folyt a kerozin a szárnyból...
2011. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Én egyszer repültem velük, de azóta soha többet! Londonba mentem velük és a gép 5,5 órát késett! Ez elfogadhatatlan!

2011. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

én eddig kb 30-szor repültem velük,egyszer volt 2 óra késés. Bár lehet, hogy csak szerencsém volt.

A londoni vonalat nagyon szídják, de én arra még nem repültem

2011. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez hasznos infó!Azért félek egy kicsit,mert este 10 órakor érkeznénk rómába,és félek hogy késés esetén nem tudom átvenni a bérautót.Anélkül viszont nem jutok el a szállásra,hanem várhatnék reggelig...Szerintetek merjek foglalni?
2011. szept. 18. 10:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen velük utazunk / London-Budapest/ , de soha nem késtünk, nem volt járattörlés. A személyzet -tisztelet a kivételnek- műveletlen, bunkó. A férjem 192 cm, én 180 cm magas vagyok- egyszerűen nem fér el a lábunk normál ülőhelyen. Mi mindig megvesszük a nagyobb lábterű ülőhelyet.
2011. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sokszor utaztam velük London-Budapest útvonalon.

Késés max. fél óra volt beszálláskor, de azt is behozták repülés közben, fogalmam sincs miként, talán hátszelet kaptunk.

A személyzet szerintem nagyon kedves, van egy kedvenc kapitányom, azt hiszem Bóna József, ő mindig olyan vicces.

2011. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

WizzAir...Úristen.


Rengetegszer repültem már velük, legtöbbször Londonba (ideális esetben van pénzem Malév vagy BA jegyet venni, de néha csak a WizzAir-re futja:D) Évente 5-6szor repülöm meg a Budapest-London távot oda-vissza, ebbe egyszer-kétszer mindig belecsúszik egy WizzAir.


Nahát: Egy esetet tudok említeni, amikor minden gond nélkül eljutottam oda ahova akartam, a többi utam mind katasztrófa volt. Egyszer karácsonykor 7 órát késett a gép, egyszer összekeverték a csomagokat és elküldték őket valahova Spanyolországba, egyszer meg annyira kikészítettek az utaskísérők (4 homi srác, a fő steward csak lazán úgy zárta le az utat h: Köszi crew!) hogy már alig vártam h végre kiszabaduljak onnan. Az extra lábhelyet mindig megveszem, mert egyrészt 192 centi vagyok és máshol nem férek el, másrészt pedig jár hozzá priority boarding is, és egyszerűen nem vagyok hajlandó nyomakodni a vad magyarokkal a felszállásnál...Lehet hogy ez már csak az én pechem, de általában valahol a környékemen mindig van egy síró baba, egy üvöltő kisgyerek, egy elégedetlen kiabáló cigány, vagy egy nagymutter aki beül mellém és elalszik, amikor pedig kimennék vécére akkor az én kurv@ anyámat hogy felkeltem, és nem bírom ki.


Utálom a WizzAir-t.

2011. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kmd!Mennyire frissek a rossz tapasztalataid?Hallottam olyat is hogy 2007 körül még elég szar volt a helyzet de mára sokat javult.Ami a körülményeket illeti,az szerintem belefér az árba.Róma retúrba 19k Malévvel meg 35 körül.Nekem fontos az ár,inkább kibírom azt a pár órát érte.
2011. szept. 18. 13:00
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát ezek az élmények kb. 2007től 2011ig terjednek:D A csomagomat pl most nyár elején küldték rossz országba.


Persze fontos az ár, egyszer-egyszer belefér, de én nagyon sokat repülök és az egész napom oda ha tudom h WizzAir-rel megyek:D

2011. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is repültem párszor velük, de semmi rossz tapasztalatom nem volt. Egyszer volt egy fél órás késésünk, ami nekem is elég necces volt a szállás miatt, ahova időre vártak. Nem tudsz beszélni a céggel, hogy késés esetén kicsit tolják ki az időt? Esetleg az is egy megoldás ha késel, hogy aznap taxizol vagy tömegközlekedsz és másnap veszed át az autót.


Sokszor nem a légitársaságon múlik a késés, sokkal inkább a repülőtéren, én most nyáron malévval késtem két és fél órát, éppen sikerült még szó szerint rohanva elcsípnem utána a csatlakozásom. Hazafelé szintén késtünk egy órát malévval, mert "túl nagy volt a légiforgalom" és ennyit álltunk sorba felszállás előtt... Szóval ilyen szempontból szerintem tök mindegy hogy fapados vagy sem, nem feltétlenül az adott légitársaság a felelős a késésért.

Én biztosan nem fizetném a dupláját a repülőjegyért ilyen indokkal, mégpedig pont azért, mert malévval eddig többet sikerült késnem mint wizz-zel! :D Róma pedig nincs olyan messze, hogy ne lehessen kibírni. Én Olaszba még csak Velencébe repültem velük, amikor még volt ilyen járatuk (tavaly nyár). Oda pl. óramű pontossággal érkeztünk és úgy is jöttünk haza. :)

2011. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!