Kezdőoldal » Utazás » Európa » Minek tanuljak, ha Franciaorsz...

Minek tanuljak, ha Franciaországba szeretnék kiköltözni?

Figyelt kérdés
Nem most, majd talán 10 év múlva. Jelenleg középiskolában tanulom a franciát, elég jól megy (nyelvvizsga még nincs, de tervbe van véve). Jártam már az országban, még biztosan fogok. Ötletek? (Mellesleg lány vagyok, szóval nem kőműves szeretnék lenni :) ) Esetleg Belgium is szóba jöhet, bár náluk még nem jártam, csak a nyelv miatt gondoltam.
2011. júl. 18. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felsőfokú pénzügyi végzettséggel és erős nyelvtudással mindenhol találsz munkát.
2011. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés engem is érdekel, kedves első, kifejtenéd kicsit jobban amit írtál? Nagyon kíváncsi lennék, köszi.
2011. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Arról van szó, hogy míg pénz van, addig pénzügyi szakemberek is kellenek. Mindig. Természetesen felsőfokú végzettség kell (diploma), és szerintem az sem mindegy, hogy hol szerzik, mert igenis a BCE diplomája ér a legtöbbet (azon belül is a pénzügy-számvitel szak), dehát úgyis jönnek majd, akik próbálnak megcáfolni.


Legyen elég annyi, hogy a bátyámnak ilyen diplomája van, és már államvizsga előtt válogathatott az ajánlatok között...külföldön is dolgozott éveket, és még mindig hívják rendszeresen (Bécsbe és Németországba, mivel egy német tulajdonú banknál dolgozik), de nem megy a barátnője miatt.


Egy ilyen papírral és megfelelő nyelvtudással mindenki el tud helyezkedni.

2011. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előzőeknek! Vagy ha esetleg a pénzügy nem izgat annyira, menj el valamilyen mérnöknek(gépész, villamos, infó) és avval is bárhol szívesen fogadnak, persze megfelelő nyelvtudás mellett.
2011. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!