Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban kell fizetni...

Németországban kell fizetni az autópálya használatért?

Figyelt kérdés
Tudom, ostoba kérdés, de az útvonaltervezőn nézem és csak akkor írja, hogy fizetős út, miután beléptem Ausztriába. Pedig 56 km-t kell majd mennünk Németországban az A3-as autópályán és nem írják, hogy a német rész fizetős lenne, csak az osztrák. Tudtok erről valamit?
2009. máj. 3. 19:19
 1/8 anonim válasza:
19%
Igen kell, legcélszerübb akkor megvenni amikor elhagyod MO-ot.
2009. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriaba kell es azt valoban a hatar elott vedd meg , mert igen draga lehet , ha fuloncsipnek! Marpedig mindig ellenoriznek , meg az uton is beepitett kapukkal .

Nemetorszagban nincsen "sima" autora dij , csak teherautora !

7,5 tonna folott + potkocsi ( harom tengelytol felfele) , erre az elso autokijaratnal megtudod venni , de ha sima szemelyautoval jossz , nem kell !

2009. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Németországban nem fizetősek az autópályák.

(Ausztriában matricás)

2009. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Németországban díjtalan az autópálya használata,helyenként ki van rakva a 120-as,de alatta az is,hogy ez ez 6:00-20:00 közöttre vonatkozik!!Egyébként nincsen még sebességkorlátozás sem,helyenként nem egyszer találkozik az ember 230-al repesztő Porsche-val!!Tényleg így van,én Németországban lakom,és tapasztaltam!(cseheknél kb.7 euró a hetijegy egyébként)
2009. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, Ausztriában mindig veszünk, de nem tudtam, hogy a németeknél ingyenes. Ez tök jó.:)

De száguldozni azért nem fogunk.

2009. máj. 3. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolót tudom megerősíteni, Németországban ingyenes.
2009. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is jártunk már többször így, hogy Ausztriából kb. 50 km -en keresztül át kellett mennünk Németo-ba, majd megint vissza Ausztriába és nem kellett fizetni az autópálya használatáért!
2009. máj. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
a második válaszoló írta le helyesen. ausztriába kell, de németeknél személy autónak nem kell.
2009. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!