Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mely európai városok szebbek...

Mely európai városok szebbek Budapestnél?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 11:05
1 2
 1/13 Antimod ***** válasza:
100%
Pl. Sopron.
2011. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Majdnem rávágtam hogy Prága..De végül is nem szebb mint Budapest,csak szép város az is..

Igazából nem tudok Budapestnél szebb várost mondani..Esetleg egy német város...(nem voltam még Németországban így elfogadom ha valaki szerint van egy szebb Német város)

Egy biztos: London,Párizs a nyomába sem ér Budapestnek.

2011. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem Prága szebb :D
2011. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erre nehéz válaszolni, mert az, hogy kinek mi szép relatív. Én most voltam Frankfurtban, amire azt mondanám, hogy nem szebb, hanem más. Ilyen Prága is. nekem személy szerint a Német kisvárosok jobban tetszenek, mint a nagyvárosok. Voltam Wetzlarban is, többnyire hagyományos német építészeti stílusú házak vannak, dimbes-dombos kanyargós kis utcák, nagyon hangulatos. Ez a város egyébként Goethe-ről nevezetes, az ott történt élményei alapján íródott az Ifjú Wertel szenvedései című regénye.
2011. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szebb nem szebb.. relatív, viszont vannak olyan városok amelyekkel egy kalap alá lehet venni Európában:

Pl. Prága, Lisszabon hasonló súlycsoportban

vagy

Pl Velence, Évora, Brugge lepkesúlyban

2011. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szebb...Nekem Budapest unalmas. (bár lehet azért mert születésem óta a 18. ker ben lakom.) Manchester,London,Bournemouth,Darthmouth,Ayr (és még sok más angliai-skóciai ország) szebb,és több szórakozási,vásárlási lehetőség van. Aki (azt hiszem 2. válaszoló ) azt írta,hogy London,Párizs nyomába sem ér,az menjen már el angliába!;) Párizsban még nem voltam,de mivel Nagy-Britannia a kedvencem,nem is tartok nagy igényt rá.Szóval szerintem magyarországnál Anglia,Németország jóval színvonalasabb,szebb,és érdekesebb hely.


15/F

2011. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Budapest dunai panorámája az egyik leggyönyörűbb dolog amit valaha láttam, (nem csoda, hogy az UNESCO világörökség része) szebb mint Róma, vagy Bécs, de nekem eddig Velence volt eddig a legszebb város ahol eddig voltam.
2011. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem is Budapest sokkal szebb és jobb hely Londonnál és Párizsnál, sőt ha a szépséget nézzük, szerintem csak Bécs, Prága, Velence, Barcelona és talán München vetekszik vele. :))
2011. nov. 3. 07:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Európa meglehetősen sok városát láttam. Mindig az volt a legszebb, ahol éppen voltam. Utólag is. Ez azért van, mert ott mindig az aktuális és új szépségek, érdekességek fognak meg. Budapesttel azért sem tudom összehasonlítani, mert itt élek és ettől elfogult vagyok. De külföldi ismerőseim szerint nagyon érdemes ide jönni. És valószínűleg elköltöztem volna, ha nem tetszene (bár az elhanyagoltság, emberi hitványság egyre jobban zavar - de ez nem a város, hanem az emberek hibája)
2011. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Más város is piszkos nem csak Budapest.

Ott is vannak szegények piszkos helyek csak azt nem mutatják.

2011. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!