Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utaztatok már a Germanwings-sz...

Utaztatok már a Germanwings-szel? Megbízhatóak? Pestről vagy Bécsből indulok Kölnbe.

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Stuttgartból jöttem haza egyszer velük. Semmi extrémet nem tapasztaltam, olyan mint a többi társaság, persze magyar utas kíérő nélkül (Wizzair ezért a szívem csücske:)). Nem azért mert nem tudok semmi emberi nyelven, egyszerűen... :D Szóval szerintem lehet bízni bennük :) Az üléseik pl kifejezetten kényelmesek, és a lábamnak is nagyobb volt a hely a megszokottnál :)
2009. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokszor utaztam és nekem soha semmi bajom nem volt vele. Stuttgart Budapest utat már nagyonsokszor velük tettem meg.párszor volt késés de az a Budapesti reptér miatt volt nagyrészt. Kedves mosolygos sztyuik. A malévon egyszer mentem haza de ott olyan búval bélet sztyuik voltak, hogy rájuk nézni is rossz volt.

Párom Germanwingssel utazik szinte kéthetente Stuttgart és Hamburg között néha külföldre, és talán egyszer volt mikor késett és ´várnom kellatt rá a reptéren. èn egy nagyon korrekt társaságnak ismertem meg, régi lufthansás gépeket használnak és a Lufthansához tartoznak is.

2009. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!