Kezdőoldal » Utazás » Európa » 14évesek! Főként a ti válaszai...

14évesek! Főként a ti válaszaitokra lennék kíváncsi. Jártok át Ukrajnába?

Figyelt kérdés

rokonok és/vagy vásárolni.

magam is 14/L vok.csak kíváncsi vagyok.mi jártunk,és fogun menni.



2011. nov. 2. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amióta felköltöztünk Pestre, azóta nem
2011. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 löncsi válasza:
100%
én Pesten születtem szal én se :D
2011. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Oszt mír pont ukrájnába? ;) xD
2011. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
előző vagyok...amúgy kajak: miért pont ukrajna?london jobb hely,próbáld ki ;)
2011. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

londonban még nem voltam.szerintem Kárpátalja gyönyörű.Ungvár csodálatos,és mikor mi voltunk akkor igazán különleges ruhákat lehetett venni,meg füzetből is olyat,amilyen itt nincs.meg nekünk rokonok vanak,szóval...

:)de én bírom.sztem jó hely.

2011. nov. 2. 22:27
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Apám 200Ft-ért veszi a cigarettát Ukrajnából. Feketén.

Megvessz 100.000 darabot az 20 millió Ft Eladja 52 millióért Ft ért . Benne van a maffiában. Így nekem is lesz pénzem. A vámosoknak fizetni kell fél milliót, hogy átengedjék a kamionokat teli cigarettával. Így van pénzünk. Anya nagy vasúti főnök.



Nagyon szép ország teli nyomor, kis házak, de ezt szeretem. Ott olyan utak vannak ,hogy a tehenes emberek viszik át a tehenet az úton. Szeretem Ukrajnát. Nincs nagy gazdagság.

És nem mindenki Párizsba, Londonba, akar menni. Utálom ezeket a gazdag országokat.



Üdv:Jobbikosak

2011. nov. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
08:40:ezekszerint jársz át?
2011. nov. 3. 10:24
 8/16 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2011. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is járok át sokat annak ellenére, hogy Fejér megyei vagyok. És igaz van annak, aki azt mondja, hogy nem csak Angliában van szépség.


Valóban, minden országnak megvan a maga szépsége.


Angliában az ember pénzt, jobb életet talál, igaz barátokat nem.

Németországban az ember elhízott németeket taál, barátokat nem.

Ukrajnában az ember sok különleges dolgot talál, és sok igaz barátot. És így már elviselhető Ukrajnának az a visszamaradottsága, ami igazából nem is az emberek, hanem a politikusok hibája.


Tehát kedves Londonba vágyók, ti menjetek Londonba, Kárpátaljára vágyók pedig menjetek Ungvárra! Ki hol érzi magát jobban! De egy idő után mindenki ráun arra a helyre, amit jobbnak hitt a másiknál. És egyszer a Londonba vágyók is megindulnak Ukrajna felé és rájönnek, hogy nem is olyan rossz keleten.


(én több, mint 10 éve járok ki Ukrajnába és tudm mit beszélek)

2011. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Oh, és még valami a cigis hozzászólónak... Te nem a való világban élsz, hanem álomvilágban. A cigbiznisz egy nyitott titok, amit egyre jobban "fognak". Igaz, semmit sem lehet teljesen megállítani (a cigibizniszt sem!), és mindig akadni fog egy kisajtó a csempészeknek, de különböző okokból kifolyólag egyszer az az "üzletág" is el fog halni.

És ne áltasd magad, hogy apuci mindig is ki fogja bélelni pénzzel a zsebeidet. Mert egyszer fel fogsz ébredni és fájni fog a valóság. Ne érts félre, nem rossz indulatból írtam. Csak tudom (magam bőrén), hogy amit 14 évesen gondol valaki, az 4-5 év múlva már másként fog festeni. Mint egy volt osztálytársamé, akinek az apja menő vállalkozó volt és a srác 14 évesen már a nyögdíján gondolkodott. Aztán 3 év múlva csődbe ment a család, a kissrác pedig Mekiben takarít...

2011. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!