Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elég jó angol-svéd és most...

Elég jó angol-svéd és most még alap olasz nyelvtudással Olaszország melyik városában lenne esélyem munkát találni? Az alap olaszt fejlesztem, a magyar meg ugye az anyanyelvem.27/N

Figyelt kérdés
2 év múlva szeretnék kiköltözni Olaszországba. Melyik városban találhatnék munkát viszonylag könnyen a vendéglátás területén? Föként a human resource és a guest relation érdekelne. Elöre is köszi a válaszokat.
2011. nov. 7. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyikben! Olaszországban a legtöbb állás betöltése esetén elvárják az olasz nyelvet! Maximum multicégekhez tudnál menni angol nyelvvel, de még oda is kellene legalább közepes olasz tudás. Én egy nagy multi cégnél dolgozom Milánóban, az informatika területén, az olaszt tőlem is elvárták, holott itt is nagy kereslet van az IT szakemberekre. Fejleszd az olaszt, és több esélyed lesz! Személyes véleményem is az, hogy ha itt élsz, akkor tudod igazán átélni az olasz stílust, életérzést, ha beszélsz olaszul. Egyébként az olasz jófejek, de angolul nem nagyon tudnak, így nekem is muszáj volt ráállnom a nyelvre, pedig a munkahelyen az angol a célnyelv, de valamiért elvárják az olaszt is. Sok szerencsét a munkához, de ajánlom, hogy tanuld a nyelvet intenzíven! Észak olasz városokat javaslok munkakeresésre!
2011. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! fejleszteni fogom, mert imádom az olasz nyelvet!
2011. nov. 7. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!