Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan utaljak lloyds szamlaro...

Hogyan utaljak lloyds szamlarol otp-re netbankon keresztul? Mivel az optnek nincs account sem sort code? Vagy mi a legolcsobb es legegyszerubb modja h havonta utaljak az otp-re?

Figyelt kérdés

2011. nov. 12. 20:01
 1/7 bánomisén ***** válasza:
45%

Úgy tudom, a Lloyds-nál van arra lehetőség, hogy ha tartósan és rendszeresen van utalnivalód, akkor ők azt automatikusan levegyék a számládról és utalják, amíg kell.

Nem vennék rá mérget, de rémlik, mintha hallottam volna valami ilyesmit.

Menj be a Lloyds-ba és kérdezz rá.

2011. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Lyoyds számlám van,és minden hónapban utalok az otthoni OTP-re.Én úgy oldottam meg,hogy ne kerüljön inden utalás + 25-30 fontba,hogy kértem a llyodstól ingyenesen egy társkártyát.Ezt a kártyát hazaküldtem a testvéremnek.Minden hónapban a tesóm a llyods kártyáról levesz egy bizonyos összeget,és beteszi az OTP számlámra.Csak a valuta árfolyamot kell bekalkulálni..Már 5 éve így csinálom,és ez vált be.
2011. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második, én most akartam ilyen társkártyát, de már nem lehet csináltatni. Én inkább gyűjtögetem és hazaviszem.
2011. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

második vagyok..

Meglep hogy nem lehet társkártyát csináltatni,mert a párom hétfőn nyitott Llyods számlát,és rögtön kért is társkártyát.Azt is kapott..

2011. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

megint én vagyok..

Ha viszont nem adnak társkártyát akkor sincs gond.AKkor nyitni kell egy új számlát egy másik banknál.PL:Barclay's-nál vagy HSBC-nél..Az ott kapott kártyát kell hazaküldeni.Te meg amikor kapod a llydstól számlára a pénzt,fogod és ingyen átutalod a másik bankszámlára a megfelelő összeget.Otthon meg csak leveszik és átrakják az OTP-re..Egy kicsit foglalkozni kell vele,de legalább nem kell 30 font átutalási összegeket fizetni..Egy ismerősöm így csinálja..

2011. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kosz lanyok
2011. nov. 13. 09:57
 7/7 A kérdező kommentje:
es a tarskartyat mire fel kerted? mert hogy a ferjem kapott egyet mivel ketten vagyunk egy szamlan...igy is adnak meg egyet vajon?
2011. nov. 13. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!