Kezdőoldal » Utazás » Európa » Útlevél kell Londonba? (Bővebb...

Útlevél kell Londonba? (Bővebben lent. ) Akkor most kell vagy nem?

Figyelt kérdés
Bementem az utazási irodába és azt mondta az ember, hogy nem kell mert EU-s ország. Azt is kérdeztem, hogy munkavállaláshoz kell-e? Azt mondta, hogy biztos, hogy nem. Írtam a nagykövetségre is és ezt a választ kaptam a konzuli adminisztrátortól: "Azonban tájékoztatnám, hogy útlevélre szüksége lesz."
2011. nov. 16. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Beutazáshoz nem kell útlevél mert EU-s ország..Vagyis ha Angliába utazol elég a személyi igazolvány vagy ha nincs érvényes akkor az útlevél..

Viszont munkavállaláshoz jobban jársz ha van útleveled,mert sok helyen sokszor falba ütközöl ha nincs csak személyid..Vannak bankok akik a személyit el sem fogadják csak az útlevelet.Vannak helyzetek amikor intézni kell valamit,és az útleveled kell nekik..Sokkal simábban,könnyebben tudod intézni a dolgaidat ha van útleveled.Bár el kéne fogadniuk a kártyás személyi igazolványt,de ez Anglia.Itt aztán magyarázkodhatsz napestig,ha az illetőt nem érdekli..Vagy elfogadja vagy nem..Én munkavállaláshoz csináltam útlevelet..

2011. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Akkor fogok csináltatni.
2011. nov. 16. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
A Home Office ( [link] ) regisztrációhoz kell útlevél:( Úgyhogy jobban jársz ha csináltatsz. Kint is tudsz amúgy a követségen, de az valamivel drágább mint itthon.
2011. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bánomisén ***** válasza:

10:09


A Home Office már fél éve megszűnt.

2011. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10:09!


Csak mondom, hogy a Home Office regisztráció már nem kell!


Kérdező! Vigyél útlevelet, mert utazáshoz elég, de bankszámlanyitáshoz, hivatalos dolgokhoz a gördülékenyebb ügyintézés érdekében jobb az útleveled.

2011. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hehehe, nem tudtam:D Az én életemben semmi változást nem jelentett:D Azért írtam csak mert kb. 4 éve amikor elkezdtem kint tanulni és kerestem munkát akkor emlékszem hogy a Home Office kapart az útlevelem után és csináltatnom kellett egyet a követségen mert nem volt csak személyim...


Bocsánat a téves infóért.

2011. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!