Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénz kell ahhoz hogy...

Mennyi pénz kell ahhoz hogy Londonban állást találjak?

Figyelt kérdés
Az a pénz, ami az elinduláshoz kell. Az ügyintézések, szállás költség, élelmiszer amíg nincs keresetem.
2011. nov. 19. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt szoktuk tanácsolni, hogy annyi pénzzel indulj neki, amivel kihúzod 1-1,5 hónapig. Minimálisan érdemes vinni legalább 1200-1500 fontot.
2011. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

igen, legalább 1200-1600 Font kb elég..

függ attól h hol akarsz dolgozni, mert azért London nem egy olcsó mulatság

2011. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Elsőkéne Mcdonaldsban szeretnék dolgozni. Oda gyorsan felvesznek ugye?
2011. nov. 19. 22:47
 4/17 anonim ***** válasza:
Leggyorsabban konyhai kisegítőként, mosogatóként, takarítóként, szobalányként vagy gyári munkásként tudsz elhelyezkedni.
2011. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ügynöki irodában dolgozom itt kint Angliában.

Mekibe jelenleg s van felvétel,sőt oda mindig van,mert ugye tudjuk hogy nem nyugdíjas állás.Sokan nem bírják,vagy csak ideiglenesen választják ezt a melót.

Szóval ha van nyelvtudásod,akkor nagyon valószínű,hogy akár pár héten belül el tudsz kezdeni dolgozni..Minél előbb dolgozol annál kevesebb pénz fogy el amit az útra szántál..(mert akkor már kapni fogsz fizetést)

sok sikert.

2011. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ehhez is kell az a pénzmennyiség? Mondjuk ha 1 hétig lakok fizu nélkül ahhoz nem kell ennyi pénz ugye? 300 Font amximum elég lenne?
2011. nov. 19. 23:11
 7/17 A kérdező kommentje:
Meg vannak munkák ott szép számmal nem? Éttermi kisegítőnek meg takarítónak el lehet menni napok alatt ugye?
2011. nov. 19. 23:14
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 23.09 vagyok


300 font kevés lesz.Mégpedig azért mert 1 hét szoba bérlés,és 2 hét kauciót kell kezdésnek fizetnek akárhol keresel szobát.(ügynök útján vagy egyénileg) Egy átlagos szoba Londonban 70 font/hét..3*70 = 210 font..

és akkor még nem ettél,nem ittál,nem vettél jegyet,sim kártyát stb..

jó nyelvtudással 1-2 hét amíg melód lesz..Előbb el kell intézned pár dolgot..

2011. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A kauciót elintézem kölcsönpénzből, azt levonva mennyi kell minimum?
2011. nov. 19. 23:29
 10/17 anonim ***** válasza:

23.09-es vagyok

számolj egy kicsit.

a szállás Londonban általában 70-90 font /hét..

Venned kell 10 fontos Sim kártyát.(ha nincs angol telefonszámod,már szóba sem állnak veled.

A tömegközlekedésre is költened kell..(ebben nem tudok segíteni,mert nem londoni vagyok,és nem használok tömegközlekedési eszközt.

Ott van még a havi kaja kiadásod is..Ebben sem tudok segíteni,mert te tudod hogy mennyire vagy válogatós,vagy mennyire tudsz spórolni..

De ha összességében a legalacsonyabb összeget kéne mondani akkor én úgy mindenestül 1200-1500 fontot mondanék hogy legyen meg..Mert mi van ha nem kapsz egyből melót??Inkább 1-2 hónapra készülj fel,minthogy 3 hét múlva hazagyere mert elfogyott a pénzed..

2011. nov. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!