Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénz kell ahhoz hogy...

Mennyi pénz kell ahhoz hogy Londonban állást találjak?

Figyelt kérdés
Az a pénz, ami az elinduláshoz kell. Az ügyintézések, szállás költség, élelmiszer amíg nincs keresetem.
2011. nov. 19. 21:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát ennyi pénzem nincsen, inkább bízok abban, hogy max 1 hónap alatt találok munkát. Takrítás, ilyesmi.
2011. nov. 20. 01:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Bízni lehet, csak tartsd észben, hogy a legtöbb szerencsejátékos veszít...
2011. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mi 1700 fonttal indultunk el 2-en, én 5nap, barátnőm 1 hét elteltével már dolgozott, és így is kölcsön kellett kérnünk otthonról a szobabérlés 2-ik hónapjára, mert mindkettőnknek 4 hétre fizetnek, és a szobánk 550font/hó, plusz 1 hó kaució volt.

Igaz, ha most kapunk fizetést akkor már egyenesbe jövünk.

2011. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kell legalább 1000-1500 font kezdésnek! Mindenképp! Mert a munka találásban nem kis szerepe van a szerencsének! Van egy lakótársam, aki október első hetében érkezett, jó angolja van, bármilyen melót elvállalna, de a mai napig(tehát több mint 1,5 hónapja) nincs állása!! 1000 font alatti pénzmennyiséggel ki se gyere! Már London sem a régi, amikor bármilyen jöttment talál munkát! Kell a jó nyelvtudás, hatalmas adag szerencse.
2011. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én írtam hogy munkaközvetítő cégnél dolgozom.

Valamit nem árt tudni.(bár lehet,hogy valaki említette.)

A munkához nem csak angol tudás vagy gyakorlat szükséges,hanem egy kis szerencse is.Jó helyen kell lenned jó időben.

Ha szerencsés vagy akkor kapsz melót,de mivel a legtöbb munka ügynökségen keresztül megy,így a próbaidő alatt az ügynökség fizet neked heti bért.De a legelején amikor elkezdesz dolgozni rá két hétre kapod az első heti béredet.Ezt is kalkuláld bele.

300 fonttal nem szabad kijönni,mert az tényleg semmire sem elég..Jobban mondva ha ennyire kevés pénzzel akarsz útnak indulni,akkor a szállást ideiglenesen old meg úgy hogy ismerős vagy rokon magyaroknál kérj pár hétre szállást.(legfeljebb nekik fizetsz valamennyi összeget)Így a deposit sem olyan vészes ha kérnek..

2011. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

300 fonttal nehogy kigyere :O

Az itt semmire nem elég! Ha nem a híd alatt akarsz kikötni, jobb ha gyüjtesz még hozzá, ezt a legnagyobb jóindulattal mondom.

2011. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Szeptemberben indulok félmillányi ft pénzeszsákkal.
2012. máj. 29. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!