Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol találok olcsóbb, de jó...

Hol találok olcsóbb, de jó szálláshelyet Londonban? 4 fő részére, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy igényeink.

3 éjszakára mennénk. Interneten hiába kerestem nem találtam, angol nyelvű oldalról nem szívesen foglalnék ,mert az angol tudásomon van mit még csiszolni:)

Írjatok tapasztalatokat! Köszi.


2008. márc. 21. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Green Man Hotel Wembley. Kb. 7500 Ft egy főnek/éj, teljesen korrekt, fürdőszobás (fürdőkádas) szoba, egy szobába is elfér négy ember NAGYON KÉNYELMESEN (alapból egy franciaágy és egy normál ágy van benn), plusz kérhetsz egy pótágyat, de NAGYON NAGY a szoba, úgyhogy kényelmesen elférsz.

Az ár csak szállást tartalmaz, kaját a hotel bár részében (egy tipikus angol pub) tudsz szerezni, vagy önellátó módon. Szerintem nagyon korrekt, és igazi angol inn hangulata van. (De tényleg tök normális, kényelmes a szoba).


[link]


Viszont szerintem Londonban "puszira" nem fog senki szobát fenntartani, viszont pl. ez a hotel csak depozitot kér, nem a teljes összeg kifizetését.

De ott a telefonszám, fel kell hívni, és meg kell kérdezni, hogy mi a helyzet.

Esetleg "rizikózni", és csak úgy odamenni, hátha van szabad hely.


Sok sikert és jó utat.

2008. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én az ETAP HOTELS szállodaláncot javaslom. Egész európában jelen vannak és egész olcsó is.
2008. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!