Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki tud Párizsban olcsón...

Valaki tud Párizsban olcsón szállást? Bébivel mennénk, a CDG reptéren szállunk le, olyan szállás kellene, ami könnyen megközelíthető a reptértől, mivel este érünk ki!

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon jó oldal [link]

tele van szállásokkal, akár reptér közelben is tudsz foglalni, és elég jó áron tudsz transzfert is foglalni.

Hasznos oldal!

2011. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan, és hol kell transzfert foglalni? Este érünk ki, és az éjszakát egy reptértől 5 km-re lévő kis hotelben töltjük, majd csak másnap megyünk be a városba a hotelünkbe! Csak még azt nem tudjuk, hogy azt az 5 km-t este hogy tegyük meg!
2011. szept. 7. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt tudsz transzfert foglalni, privát sofőr fog várni a reptéren:

[link]

2011. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de már haza is értünk, minden szupi volt, ha valakinek aktuális lesz a dolog, nyugodtan írjon, és írok olcsó, de nagyon szupi hotelt, ahol voltunk! És a közlekedések is nagyon jók egész Párizsban! De köszi a választ!
2011. okt. 14. 12:34
 5/8 kristof13 válasza:
Engem érdekelne olcso szallas,meg minden informacio,megoldas az utrol,kozlekedesrol,szallasrol stb. Koszi
2013. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Mi még 2011.szeptemberében mentünk, akkor a legolcsóbb repülőjegy a Malévnál volt, ugye most már sajnos aaz nincs, úgyhogy a repülőjegy árakat most nem tudom! A CDG reptéren szálltunk le, és mivel este ért ki a gép, ezért az első éjszakára egy olcsó, reptér közeli szállást foglaltunk! Úgy emlékszem, Formula 1-es hotel volt, ahova ingyen busz vitt, a szállás bejáratánál tett le minket, és másnap, amikor indultunk be a rendes szállásunkra, akkor kivitt minket a reptérre, ahonnét a városba indulnak a vonatok! A rendes szállásunk pedig Párizs egyik külvárosi részében volt, de nagyon jó csatlakozások voltak a metróba! Sajnos régen volt, így már nem tudom, hogy melyik metróval kellett menni, de vittünk metró térképet, és nagyon jól el lehet igazodni, mikor melyik metróra kell felszállni! Megkeresem a szállodák pontos nevét, és utána megírom neked!!!
2013. jan. 11. 13:43
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Az első éjszakán ez volt a szállás, nem nagy szám, sőt... De egy éjszakát ki lehet bírni, mi este értünk ki, hulla fáradtak voltunk, aludni jó volt! Ez szerintem pont arra jó, hogy ha valaki este kiér, ne kelljen éjjel még a városban mászkálnia hotelt keresni! Amikor felkeltünk, akkor pedig már mentünk is át a rendes szállásunkra! Keresem azt is

2013. jan. 11. 13:49
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez pedig volt a rendes szállásunk! Szép, tiszta hotel, és nem vészes a városba jutás! A busz pont a szállás előtt tett le minket, épp csak át kellett mennünk az úton, és a buszmegállóval szemben volt a szálloda! Azt hiszem, a 168-as, vagy 183-as (nem tudom biztosra) busszal mentünk be a busz végállomásáig, onnét a T3-assal az egyetemig, majd a RER B-vel a Notre Dame-ig! De egyáltalán nem volt vészes, nagyon jó, és sűrű a közlekedés! A szállás nagyon jó, tiszta, szép, és nem drága!

2013. jan. 11. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!