Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyenek a külföldi emberek?

Milyenek a külföldi emberek?

Figyelt kérdés
Szerintetek is nagyon más a gondolkodásmódja pl. a németországi embereknek?Néha az az érzésem,mintha nem Németországban lennék,hanem legalábbis egy másik bolygón!!Tapasztalat? Szerintetek?
2011. nov. 24. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen tapasztalatom, mindenhol mindenféle emberek vannak. A magyarok sem egyformák, nagyon széles a skála.
2011. nov. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Egyetertek

En Finnorszagban lakok, de itt is neha olyan, mintha egy normalis emberrel se talalkoznek...

Szerintem elegge ra lehet huzni egy bizonyos leirast a nemzetekre, a Magyarok sokfelek. Ez igaz.

De pl itt... szinte mindenki ugyanolyan.. nemet ismeroseim is vannak, detto

2011. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

inkább pozitív irányban különböznek, az meg nem baj. itt élek németországban. konkrétan mire gondolsz?

a finnek viszont tényleg teljesen mások,rengeteget ismerek na náluk érzem inkább azt hogy más bolygón vagyok :)

2011. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt gondolom,hogy a németek rendkívül liberálisak mindenféle tekintetben.Nem érdekli a szülőket hogy merre ,kivel flangál a 14 éves drága lányuk,mert csak a pénzkereséssel vannak elfoglalva.Nem tűnik föl nekik hogy a kiskorú lányuk lassan alkoholistává válik,ez csak természetes.Az sem baj,ha netán a drogokhoz nyúl.Az a lényeg hogy ferrari áll a garázsban és 4 lakással ,valamint 1 külföldi nyaralóval rendelkeznek.Vagy pl,ha egy felnőtt (!) ember véletlenül hibát követ el,akkor húúúúúúú mekkora szemét, de ha egy kis 14-15 éves csitri úgy viselkedik mint egy ribanc,akkor az teljesen okés.Erkölcsi normáik nem igen vannak,legalábbis ha saját magukról van szó,de mást persze elítélnek..Nem tudom,minden németországi ember ilyen???
2011. nov. 25. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az egy bizonyos társadalmi rétegre jellemző de nem csak itt németországban hanem magyarországon is.én ilyen német családot nem ismertek viszont magyart igen, mivel sok gazdag azt hiszi hogy szeretetet, nevelést kiválthat anyagi dolgokkal.
2011. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A ferjem finn, es mi teljesen ugyanolyanok vagyunk. Itt vegre jol be is tudtam illeszkedni,Magyarorszagon ugy kezeltek,mintha egy idegen bolygorol jottem volna. En nem tudom,hogy te hol elsz Nemetorszagban, de mi elotte 5evig ott eltunk, es aki tenyleg itt el, es nyitott szemmel jar, az lathatja,hogy a nemetekre mindent lehet mondani,csak azt nem,hogy liberalisok. Az mas kerdes,hogy kifele mit vetitenek. Ritkan baratkoznak kulfoldiekkel, en felig nemet vagyok, es tudom, hogy az ismeroseim tobbsege teljesen mas milyen,ha van konztunk egy nem nemet is.
2011. nov. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent meg Nemetorszagban szerintem figyelnek a gyerekekre, en ezt a magatartast Magyarorszagon tapasztaltam,amit leirsz. Bar az igazi paradicsom Finnorszagban van a gyerekeknek.:)
2011. nov. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent milyen ertelemben tartjatok masoknak a finneket? Kivancsi vagyok.:)
2011. nov. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmifele gondom nincs a finnekkel teljesen normalisan kezelnek. Volt mar ra pelda , hogy meghivtak egy italra miutan megtudtak , hogy magyar vagyok. En is ugy erzem igazan , hogy itt sokkal jobban be tudok illeszkedni mint pl. Magyarorszagon. Itt az emberek sokkal nehezebben nyilnak meg egymas elott persze ez mas ha egy barati tarsasagba kerulsz. Valamint nem is olyan szinten torodnek egymassal az emberek mint Magyarorszagon... Gondolok itt arra , hogy itt nem pletykalkodnak annyit az emberek , nem nezik , hogy kinek mije van... Abszolut elheto tarsadalom.
2011. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!