Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mely európai országba költözné...

Mely európai országba költöznél és miért?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ha szabadon választhatnál:) Kérlek indokolj:)
2011. nov. 26. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha Ausztriában nem németül beszélnének mindenképpen oda költöznék. Nagyon hangulatos hegyvidéki kisvárosok vannak és gyönyörű tájak. Bécs is szép, csak ugye a német nyelv az valami hihetetlenül undorító, ezért Európán belül marad Magyarország.
2011. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pár ötlet és indoklás:


-Dánia, Norvégia, Hollandia: állítólag ezekben az országokban legjobb az élet az EU-n belül, van munka és tisztességesen megfizetik.

-Anglia: a Magyaron kívül csak Angolul tudok beszélni valamennyire, amúgy nem igazán vonz...:)

-Olaszo., Spanyolo., Portugália, Görögo., Monaco: Imádom a szép és hangulatos tengerpartokat! :)

2011. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Finnorszag, es ide is koltoztem. A vilag egyik legelhetobb tarsadalma, persze nem mindenfele embertipusnak,azt tapasztalom..sok magyar sirva szalad innen haza. Nemetorszagban eltem meg, a nemet nyelv csodalatos, es az orszag eros gazdasaga,hatalmas legbiztonsagot ad. Bar a nemetek nem epp olyan befogadok, mint itt sokan irogatjak, finnek meg annyira se. Es te hova koltoznel?
2011. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
letbiztonsagot
2011. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igazából nem tudom, mert nem volt még személyesen tapasztalnom egyes országokat:)

Valahogy a német nyelv nem vonz, hiába ez a legerősebb nyelvismeretem.

Angliába volt eddig a favorit, de pár napja egyre nagyobb érdeklődést mutatok a kisebb országok felé is, mint pl Finnország:)

2011. nov. 26. 14:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Kicsi? Több, mint 3x akkora terulettel rendelkezik, mint Magyarorszag, es csak egy lehelletnyivel kisebb,mint a tobb mint 81millios Nemetorszag, ahol meg jo paran elfernenek. Europa egyik legnagyobb orszaga. Bar teny, hogy csak 5millioan elnek ott.
2011. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyebkent, ha erdekel valami Finnorszagrol,akkor kerdezhetsz privatban is. Tapasztalatokat nem ontok ide, mert az nem mindenkit erdekel.
2011. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én az osztrák-német határ bármelyik oldalára költöznék, csak sajnos a német nyelv nem az erősségem. Nekem szempont, hogy autóval viszonylag hamar haza tudjak látogatni.
2011. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha szabadon választhatnék, azaz nem a pénz motiválna akkor Dél-Spanyolország, vagy Málta. A klíma, és a déli mentalitás miatt.
2011. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Finnországban hideg van, drága a pia, és zárkózottak az emberek. Turistaként oké, mert csodálatos a táj, és érdekesek a fehér éjszakák. De cseppet sem vonzó novembertől márciusig vakoskodni a sötétben.
2011. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!