Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes Bécsben kipróbálni...

Mit érdemes Bécsben kipróbálni/megkóstolni?

Figyelt kérdés
Holnap egy iskolai kirándulás keretein belül egy napot kint töltünk Bécs valamelyik főterén és nem akarunk nagyon költeni,viszont amit tényleg érdemes kipróbálni/megkóstolni,abból vennénk 1-2 egységet(Pl jó sör,jó dohányárú,esetleg édesség ami itt nincs.) természetesen magunkat lepnénk meg vele
2011. dec. 2. 04:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzátennék:

Mennyit lehet hazahozni pl sörből? Most időszerű lenne meglepni egy két embert egy igazi,jó pofa sörrel :)

2011. dec. 2. 05:28
 2/5 anonim válasza:
26%
Próbálj ki egy Szűrös muffos sörszagú dagadt prostit!
2011. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon finom a forralt bor,speciális igazi osztrák mintázattal lehet venni sötétkék,piros,fehér,sötétzöld és mindenféle színben.1-1 pohárral talán megengedi az osztályfőnök.Aztán vannak finom ilyen-olyan ott helyben szeletelt édességek...
2011. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Wiener schnitzert egyetek :) nagyon finom, én a Vár mellett ettem.

Illetve Zacher-tortát.

2011. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

07:33 Elmészanyádba

Többiek: Köszi szépen,az osztályfőnök biztos megengedi :DD

Egyébként 21 vagyok,elfelejtettem emliteni.

Inkább a sörökre koncentrálnék,meg a dohányárukra.

2011. dec. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!