Kezdőoldal » Utazás » Európa » 3-4 napra Velence, Krakkó...

3-4 napra Velence, Krakkó vagy Milánó?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok egy tavasszal esedékes, 3-4 napos útra?

2011. dec. 3. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha nyaron mennenk akkor Velence,ha most akkor Milano, mondjuk en szemely szerint utalom Krakkot, meg ugy egesz Lengyelorszagot.
2011. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%
Én velencét választanám a felsoroltak közül, de ha választani lehet akkor inkább San Marino! szinte ugyan olyan távolságra van és feledhetetlen jó
2011. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Valami "nagylengyel" erosen lepontozhatott,:D na ezert is nem szeretlek titeket. hehe...(utalom a lengyel mentalitast)
2011. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre, hogy nagyon kedvelik a magyarokat, amikor mi Krakkóban jártunk... habár nem nagy város, de szerintem gyönyörű meg hangulatos nappal és este is. Milánó szerintem egyáltalán nem különleges város, én biztos nem oda tervezném az egyszeri tavaszi kirándulásomat, még Velence nyújthat hasonló élményt Krakkóhoz. Én Krakkót választanám, mi is 4 napot voltunk, de egy kerek kirándulás lett belőle tele élményekkel és nem maradt hiányérzetünk, hogy valamit nem tudtunk megnézni. Egy-egy nap ellátogattunk Auschwitzba és Wieliczkába (sóbánya). A várost gyalog jártuk be, szerencsére minden elérhető távon belül van. Szóval tudom ajánlani Krakkót, én egyáltalán nem tapasztaltam a rossz értelemben vett "lengyel" mentalitást, sőt, többen próbáltak magyarul társalogni velünk, akik önjelölt magyarul tanulók voltak. Nem sok más országban fordul ez elő.
2011. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha még egyik helyen sem voltál.. akkor Velence.

Milánó nem tett rám nagy benyomást, Krakkót egy délután bejártam...

2011. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Velence! télen - nyáron - tavasszal - Ősszel!
2012. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem Milánót választanám, mert jártam már Velencébe, és nem volt valami kellemes mert ELTÉVEDTÜNK!! :-) Meg még azért, mert a házaknak furcsa szaguk van... De szerintem irány MILÁNÓ!!
2012. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Velence, ha a 3 közül kell választani.

Bár Olaszországban ajánlanám a Toszkán városokat, főleg Firenzét. 3-4 nap alatt laza tempóban végig tudtuk nézni a fő látványosságokat és egy életre nem fogom elfelejteni. Gyönyörű.

2013. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek a 8. válaszolóval. Firenzét illetően is. Bár igaz, hogy csak a fő látványosságokat lehet megnézni ennyi idő alatt, de Firenze valahogy olyan város, ami megfog és nem ereszt. Ha egyszer jártál ott és tetszett, mindig vissza akarsz majd menni. Így én összesen már 4 hetet töltöttem ott, de mindig lehet valami újat felfedeznil. Bár Krakkót csak hallomásból ismerem, de Velencében és Milánóban voltam, és Milánó egyáltalán nem tetszett a Dóm körüli területet leszámítva. Ronda, szürke, barátságtalan iparváros. Velence viszont nagy élmény minden tekintetben.
2013. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!