Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban hány euróból...

Németországban hány euróból lehet kihozni a havi kaját?

Figyelt kérdés
Van egy tanfolyam, havi 830 eurót fizet. Ezt szeretném elvégezni. Lakást találtam havi 150-200 eurótól. Arra lennék kíváncsi, hogy a kaját mennyiből lehet megközelítőlg kihozni, ha nem élek nagylábon.
2011. dec. 7. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
kb.200-250 €
2011. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offert,de ennyiert te hol talaltal lakast? Mert ha nem ismeros,akkor nagyon figyelj, ennyiert felenk szobat se lehet kapni,nem hogy lakast, en is itt elek. Persze vannak kulonbsegek az arak kozott,de azert ekkorak nem. Amugy szerintem 200-300euro,aztan ha szeretsz enni,akkor ennek a tobbszorose.:)
2011. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Napi 10 €-ból nagyon oda kell figyelni, hogy mit és hol eszel. Ha van konyha főzhetsz, úgy reális.

A szállásárakból nem vagyok naprakész, de hogy 250-ért egy lakást 1 hónapra - ezt kizártnak tartom (ha idegen vagy és csak úgy találtad).

2011. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak a kaja olcsó-----200 alatt is akár....

de ezt az olcsó szállást......................:O

2011. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kedvezményes szállás biztosít a cég. Amúgy nézegettem rendes albérleteket is (ahol pl 2-3an laknak együtt) és a költségek elosztva szintén kb ennyire jön ki havonta. Egyedül amúgy sem szívesen laknék.
2011. dec. 7. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat a koltsegek lehet,de hogy a lakber nem az fix, en egy szobat bereltem,egy cseppet sem jo kornyeken csak az az egy szem szoba volt 250, itt meg nem lehet 3-an lakni egy szobaban,egy szobaban max 1 ember lakhat,kulonben ki se adjak.
2011. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval ebből a 830 euróból el tudnám magamat tartani? Azt hiszem ez már adó mentesen ennyi. Ha a kaja havi 300, a szállás 200 még akkor is marad. Vagy ez így túl szép, hogy igaz legyen? (Biztosítást pl fizetném otthon kb havi 5500 és eu-s TB kártáyval ellenék, ha gond van, mert alapjáraton amúgy sem vagyok gyakran beteg.) Tisztálkodási szerek havi 10 euróból megvannak, helyi közlekedésre meg egyszer megvennék egy éves bérletet azt csókolom. Vagy csak álmodom? :)
2011. dec. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!