Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mely utazási iroda a legolcsóbb?

Mely utazási iroda a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha magad szervezed az utat az a legolcsóbb.
2011. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az első írja. Én akárhova megyek, mindig magam szervezem a repülőjegyet, a szállást, mindent. Eddigi tapasztalataim szerint az utazási iroda 30-35%-kal drágább, mint a saját szervezésű út. (Nagyon sokszor az utazási irodák a félpanziós szobát el adják all inklusive áron.)
2011. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkét előttem szólónak igaza van!

Egyébként az sem mindegy, hogy mi az úticél ...

2011. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy előttem írták tényleg az a legjobb, ha magad szervezed. Gyorsan megy, és jobban is tudsz válogatni. Vannak jó nemzetközi szállásoldalak pl. Galahotels, és közlekedési eszközre (repülő, vonat) is tudsz jegyet venni. Valamint egyéb szolgáltatásokat (autóbérlés) Az iroda nem teszi rá a jutalékát.

Persze, ahogy az előttem hozzászóló írta, van ahol jobb az iroda.


Nekem annó 50e-Ft-tal drágábban akartak szállást eladni irodában, mint neten keresztül. CSak infó miatt mentem be, és kiváncsi voltam az árra.

Magam foglaltam neten keresztül.


Mi mindig magunk szervezzük az útjainkat. Persze előfordult már, hogy kellett utazási iroda segítsége, de ritkán. Pl: neten nem tudtam olyan repjegyet foglalni, hogy A-ba megyek, és B-ből jövök.

2011. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!