Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az üdülési csekket fel tudom...

Az üdülési csekket fel tudom külföldi nyaralásra is használni? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
most kaptam először üdülési csekket a munkáltatómtól és szeretném beletenni a külföldi nyaralásunkba.
2009. máj. 17. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Az utazási irodában kifizeted vele az utadat...

Külföldön nem hiszem, hogy elfogadnák.

2009. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az üdülési csekknek épp az a célja, hogy a belföldi túrizmust népszerűsítse. Ennek tükrében külföldön biztos hogy nem használhatod fel, de hogy utazási irodában elfogadják-e külföldi útra, azt nem tudom, meg kell érdeklődni.
2009. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A utazási irodák sem fogadhatják el külföldi útra. Volt egy olyan reklámszlogenje az üdülési csekknek, hogy "A határ a határ!" Persze megkérdezheted az irodát... maximum azt mondják, hogy nem.
2009. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak belföldre használhatod! Az országon belül sok helyen elfogadják de külföldre nem tudsz vele menni....
2009. máj. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!