Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában élők! Ti az internet...

Angliában élők! Ti az internetezést, hogy oldottátok meg? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék kimenni egy fél évre. Gondolom, ha kiveszek egy szobát, akkor annak az árában nincs benne az internet. Ti előfizettetek? Vagy eljártok net kávézóba? (lehet, hogy hülye kérdés, de még nem voltam kint így nem tudom, hogy működnek ezek a dolgok) Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 23. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én kijöttem akkor a könyvtárba mentem netezni,mert ott ingyenes.2 óráig lehetett.Később előfizettem,és most így van internet otthon.
2011. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

A javaslatom az lenne hogy keress olyan szobát aminek az árában benne van az internet.


Körülbelül 10 fontért elő lehet egyébként fizetni havonta, nem nagy szám. Plusz nagyon sokan elfelejtik lekódolni, úgyhogy ha szerencséd van lopni is tudod majd:)

2011. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
netvadasz.hu Egy ilyen cuccal tuti tudod valahonnan lopni a netet.
2011. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10font az tényleg nem sok értem! :) De ha valahonnan tudnám "lopni" a wifit az meg még jobb lenne. :P Köszönöm szépen a segítséget! :)
2011. dec. 23. 16:55
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia! Mi amikor kimentünk eleinte a könyvtárból neteztünk, később vettünk laptopot. Van olyan albi, ahol ha fizetsz érte adnak, de legtöbbször csak engedélyezik, hogy magadnak előfizess.Először a SKY-ra fizettünk elő, ami tv-vel együtt lett volna, ahoz viszont BT( angol vonalas telefon kell), ha nincs akkor ilyet ne, mert a BT mire beköti addigra kinő a szakállatok, nekünk 2 hónap után még nem volt bekötve, úgyhogy le is mondtuk, de megszívtuk, mert hűség miatt a tv-t nem tudtuk lemondani. Viszont utána a Virgin nevü cégnél fizettünk elő nem telefonos ( kábeles) internetre és nagyon jók voltak, azt hiszem kb 10 font volt, de ott is van kombinált telefon+tv+net.
2011. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is Virgin előfizetéses volt, de sokat kellett várni rá, először totál másik címre is mentek ki (más kerületbe). A legtöbb helyen van net, routerrel tudod használni, és benne van a rent-ben. Kérdezd meg előre. Végszükség esetén lehet kinti mobilnetezni, már ezt is igénybe vettem. Én 3-t használtam, azt lehet töltögetni voucher-rel. Ha nem nézel videókat, akkor az is egy lehetőség, ha nincs a közelben se könyvtár, se netezde
2011. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Huhh, tök jó fejek vagytok mind annyian. Nagyon köszönöm még egyszer a segítséget mindenkinek! :) Megy a zöld kéz :)
2011. dec. 23. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Helló! Én eleve csak olyan helyre mentem ahol volt internet is! Hozzáteszem itt kinn az internet szinte már alapfelszereltség! Csak a magyarok lakta "gettós" lakásokban(ahol 8-12 ember lakik egy helyen)van plusz költsége a netnek.
2011. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az albérletemben nem volt alapból internet, én rendeltem meg. Az időpontot a Virgin kb három héttel később adta, de bekötötték szerencsésen az 50MB-es szuperroutert! :D
2011. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!