Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában mennyibe kerül a kaja?

Angliában mennyibe kerül a kaja?

Figyelt kérdés

Angliában mennyibe kerül a kaja?

Nyáron fogok kimenni Angliába és szeretném megkérdezni hogy ott a szupermarketekben mennyibe kerül a kaja?

8 napra megyek,szóval ha drágák a kaják akkor vigyek valamennyi konzerv kaját is?


2011. dec. 24. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

itt nézheted meg az árakat. [link]


Egyébként a hazai áraknál kb. 30-35%-kal drágábbak.

2011. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem értek egyet, én 4 évig laktam Londonban és szerintem az alap élelmiszerek (miután nincs rajtuk ÁFA) olcsóbbak mint itthon...Gondolom kibírja az emberünk hogy 8 napig ne egyen áfonyával tűzdelt őzgerincet, az alap cuccokat meg meg tudja venni kint is olcsón. ASDA, Sainsbury's, Tesco, Summerfield - ezek jó és olcsó helyek, ezeknek a saját termékeit is nyugodtan vásárolhatod, ott kint a Tesco se olyan retek mint itthon.
2011. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Londonban élek, azért írtam hogy drágábbak, mert így van! A saját márkás cuccokat pedig nem veszem meg, így azok árait nem ismerem.
2011. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is Londonban élek, és szerintem sem drágább, mint otthon. Amúgy meg épp itthon vagyok és kaptam frászt az áraktól. Egy heti bevásárlás nem kerül kevesebbe itthon, mint kint. Sőt!

Amúgy ténylg az Asda, a Tesco a legolcsóbbak. A Sainsburys már egy kicsit drágább, de nem lényegesen.

2011. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

ma 20:39


Nincs így.

2011. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

"kmd válasza:


ma 20:39


Nincs így."



A heti bevásárlás nálam olyan 50 font körül alakul. (cca.17500 Ft)


Odahaza egész hónapban cca. 35.000 Ft-ot költöttem bevásárlásra.


Összegezve, kár szépíteni a dolgokat! Anglia drága! Ha itt dolgozol és keresed a pénzt akkor nem vészes, de ha az otthoni fizetésedet költöd el, akkor bizony drága.

2011. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, én meg pont itthon költök többet kajára...Érdekes...
2011. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Ne atszamolgassatok, stb, hanem szazalekra dolgozzatok ki, mi mibe kerul az adott orszag fizujaval es kiadasaval.
2011. dec. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát szerintem rohadtul olcsóbb Angliában a kaja, mint otthon. Főleg most.

Persze aki finnyás és nem veszi meg csak a márkás kaját az magára vessen, de ne az ilyen ínyencekből induljon már ki az átlag ember.

Pl a tesco-s termékeket otthon sosem vettem meg, gusztustalanok voltak, de itt jó minőségűek, sokszor finomabbak mint a márkás termékek, de jóval olcsóbbak.

Piacon nagyon olcsó, jó árut lehet kapni.

Konzervet semmiképp se hozz, azok a legolcsóbbak itt.


Magyar ízekre viszont ne számíts, teljesen más itt a konyha, íztelen és sótlan. Sót hozz magaddal meg vegetát meg pirospaprikát. :)

2011. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Hát nem akarok libamájat enni wellington bélszínnel a 8 nap alatt,csak vmi átlagos kaját hogy ne haljak éhen :D

2011. dec. 30. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!