Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül angliában egy...

Mennyibe kerül angliában egy albérlet?

Figyelt kérdés

1013-ban majd szeretnénk kiköltözni párommal (a szakmájával ott elég sokat tudna keresni), és arra lennénk kíváncsiak, mennyiből jönne ki pl. Londonban egy albérlet, egy pici, 1-1,5szobás, nagyobb elsőre nem kellene, plusz hogy kajával mennyiből jönnénk ki egy hónapban.

szóval a két kérdés: mennyi az albérlet - mennyi lenne egy picinek a rezsije, valamint mennyiből jönne ki a kaja per hó


köszi előre is!!!


2011. jan. 21. 14:37
 1/6 anonim válasza:

1013-ban? :))

Egyébként, lehetetlen ezt így megjósolni. Nem tudjuk, hogy ti mennyit esztek, illetve, hogy addigra milyen árak lesznek...

2011. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2013ban

a mostani árak érdekelnek, mert tényleg fogalmam sincs

2011. jan. 21. 15:03
 3/6 A kérdező kommentje:
meg az érdekel, h kajában többre, kevesebbre, ugyanannyira számoljak, mint itt
2011. jan. 21. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

olvasgasd az alábbi fórumokat és oldalakat!


[link]

[link]

[link]

2011. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kint élek,és nem merném meg mondani,hogy 2013-ban milyen árak lesznek.Ugyanis ma is folyamatosan emelkednek az árak.Nekem például most emelték + 15 fonttal a lakásbérleti díjamat. A kaja árai is emelkednek,és sokszor csak akkor tudom meg,akkor vásárolni megyek.A benzin ára is emelkedik..2013-ban,hogy mennyire fog felemelkedni az megjósolhatatlan.

De azt le tudom írni,hogy ha most jönnétek ki mire számíts.

- Egyből kis lakást nem fogtok tudni bérelni,mert leinformálható fix állásra lesz szükségetek.Ezért csinálja mindenki úgy,hogy előbb szobát,majd később bérelnek lakást.

Londonban a legdrágább a szállás.

Én később jöttem ki mint a párom.Először Londonban voltunk,és 1 dupla szobáért fizettünk heti /95 fontot.

Majd 1 szobás lakást vagy stúdió lakást kerestünk,de a legolcsóbb is 1 hónapra 360 font volt.

Így vidékre mentünk,és jelenleg 3 szobás lakást bérelünk.Első évben 500 font/hó volt,most 3 év után 530 font/hó lesz..

Jelenleg Londonban a szobáért fizet az ember kis szoba esetében 70-95 font/hét (függ,hogy helyileg hol van) a dupla szobáért 80-120 font/heti. Bele kell számolni a 2 heti depositot vagy a 1 vagy másfél havi depositot(lakásbérlés esetén)

A rezsi is bonyolultabb,mert itt kint többféle szolgáltatóval tudsz szerződést kötni villany,gáz vagy víz esetében.Ilyenkor meg kell találni a legideálisabb megoldást.Persze az is számít,hogy mennyire tudsz ezekkel spórolni.Minél jobban ,annál kevesebbet kell fizetni..De tény,hogy a gáz itt kint elég drága.

A kaja kérdés is egyéni,mert ez is függ attól,hogy mennyire válogatós,mennyire igényes a kajákra az emberek,és ki hogy tud spórolni..Írhatok egy listát,hogy egyes üzletekben mennyibe kerülnek az élelmiszerek,illatszerek és egyéb dolgok,de tuti,hogy 2013-ban akár a duplája is lehet..A kaja spórolás emberfüggő..

"mennyi lenne egy picinek a rezsije," ezt nem igazán értem..Gyerekről van szó.,vagy pici lakásról?

2011. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pici lakásról:) köszi a választ:)
2011. jan. 21. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!