Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erasmussal hova menjek Holland...

Erasmussal hova menjek Hollandia vagy Lengyel (Krakkó)? Vagy esetleg más? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
ti bevállalnátok a barátotok nélkül?
2012. jan. 4. 16:55
 1/9 anonim válasza:
95%
Ez a kapcsolattól függ. De mivel az ilyen dolgok egy életre szólnak, és csak egy ilyen lehetőséged lesz az életben feltehetően ezért igen.
2012. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Lengyelország ha konzervatívabb vagy, Hollandi ha liberálisabb. Én bevállalnám, persze.
2012. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
8%
Egyertelmu, hogy Hollandia!!! Fuvezhetsz egesz nap :) Raadasul a hollandok biztos jobban tudnak angolul mint a lengyelek, szal meg lehet vmit tanulnal is:D
2012. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Lengyelország. Jobb ötlet Keleten maradni, mint Nyugaton, a nyugati emberek túl materialisták, liberálisok és nagyképűek.
2012. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
84%

Hollandiában elzüllesztenek, Krakkó viszont csodaszép középkori város a világ egyik legszebb főterével. Angolul mindkét helyen tudnak, emiatt ne aggódj.


Ha egy félévre mész ki (Erasmus általában ilyen), akkor azt a 3-4 hónapot csak kibírod a barátod nélkül a mobiltelefon és az internet korában.

2012. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Hollandia, és persze, bevállalnám.
2012. jan. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Mindenképpen, az Erasmus fantasztikus lehetőség! Hollandia gyönyörű és izgalmas város, én ott még csak turista voltam, tanulmányok és "élet" szempontjából Krakkóról tudok többet.

Ha a tanulás a célod, akkor arra nagyon alkalmas a Jagello Egyetem (oda szólna az ösztöndíj?). A barátom volt kinn nemrég és nagyon elégedett volt, érdekes tárgyak vannak, jó oktatókkal, nagyon sok mindent "hozott haza" onnan. Nagyon figyelnek az Erasmusosokra, kedvesek és tájékozottak a mentorok, mindenben segítenek az első naptól kezdve, amit csak kérsz - folyamatosan hívnak találkozókra, bulikra is. A kollégium nagyon igényes, jól felszerelt szobák vannak, általában kétszemélyesek és engednek vendéget fogadni. Az élet pedig aránylag olcsó, enni jobb áron tudsz, mint itthon - Hollandiához képest ez is fontos szempont lehet. Végül pedig nem utolsó sorban: gyönyörű. Elképesztően hangulatos, csodálatos város, azóta is voltunk ott kirándulni egyszer. Nagyon szívesen élnék is ott 1 évet. Szerintem nagyon jó választás.

2012. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hollandia egy ország, nem város. :D
2012. jan. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én írtam, éjjel volt, nyílván elírás... inkább olyan információt tegyünk hozzá, ami nem egyértelmű.
2012. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!