Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hová érdemes menni Horvátorszá...

Hová érdemes menni Horvátországba nyaralni 2,5éves gyerekkel? Nem szeretnék nagyon messzire menni!

Figyelt kérdés
Ha tudtok apartmannt is ajánlani az jó lenne!!Esetleg ha képet is tudnátok csatolni az még jobb lenne!!!
2012. jan. 4. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Pici gyerekkel Zaton,Nin,Omis településeket ajánlom.Zaton-nál van egy eldugott öböl,kevesen ismerik,ahol lassan mélyülő homokos strand van.Olyan mint a Balaton,csak a lábad mellett úszkálnak a halak.Nin pedig egy homokos lagúna rendszer,iszonyat jó,viszont sokan ismerik és nyüzsi van.Mi úgy csináltuk,hogy Zadar külvárosában kerestünk apartmant és onnan jártunk minden nap strandolni Zatonba vagy Nin-be.Nem volt messze autóval,csak pár km.Ha mondasz e-mailt küldők egy pár képet.Nekünk most születik a gyerkőc,de augusztus végén szeretnénk oda vissza menni vele.
2012. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elküldtem az email címem priviben!Előre is köszi!!!:)
2012. jan. 5. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Küldtem egy pár képet,de sajnos a nagy méret miatt nem sokat tudtam.
2012. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam meg sajnos!!!!:(
2012. jan. 5. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor megpróbálom még egyszer.
2012. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most küldtem,mert le kellett kicsinyíteni a képeket.Remélem sikerült.
2012. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi már többször is voltunk Trogír mellett kis gyerekkel, egy nagyon szép és megfizethető áru apartmanban.

Nagy előnye, hogy közvetlen vízparti, és saját parkolója is van!

Vagyis nem kell minden strandoláshoz autózgatni, mert csak 10 méterre van a strand és az Adria is az apartmantól.

Itt a linkje, sok képpel és részletes leírással:

[link]

Remélem, hogy segítettem.

2012. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Trogir nagyon szép,de elég messze van Magyarországról.Plussz a legfőbb baj az,hogy a legtöbb szállás Ciovo szigeten van.A szigetet pedig csak egy pici hidon lehet megközeliteni,ami mindig be van dugulva a sok autòtól.Mi pár éve voltunk,de nagyon sok bosszuságot okozott az állandó dugó.Ha el akartunk menni valahova a szigetről akkor már hajnalban el kellett indulni,hogy ne kelljen a tömeg nyomorban araszolni.Szerintem Zadar környékén a strandok is szebbek,több a homokos strand.Mi kapásból 3 is találtunk.Az igaz,hogy Trogir város nagyon szép,nem hiába a világ örökség része.
2012. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó!


Ha nekem írtad válaszként, akkor egyet kell, hogy értsek veled, mert én sem ajánlom a szigetet.

Viszont amint írtam, hogy "Trogír mellett" van az apartman,

az nem jelenti a szigetet, mint ahogyan nem is ott van, hanem 10 percre Trogírtól, Rogoznica irányában, a tengerparton!!!

De aki elolvassa a mellékelt linket, az láthatta!!

2012. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!