Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen busszal utazni Erdélybe?

Abc12 kérdése:

Milyen busszal utazni Erdélybe?

Figyelt kérdés

Még sosem utaztam több napra busszal. 5 napra megyünk és 11 óra az út. Milyenek az utak minőségei? Nagyon döcögős az út?

És még valami. Mostanában eléggé félek a balesetektől. Mivel tereljem el erről a figyelmemet, hogy ne féljek? Előre is köszönöm. 12/F


2012. jan. 8. 13:49
 1/9 bánomisén ***** válasza:

Jó hosszú út, de a határtól kezdve egyre gyönyörűbb lesz a táj, ha nappal mentek, érdemes nézelődni, eltereli a figyelmedet is. Vagy aludhatsz is a buszon, ha akarsz.

Az utak kb. olyanok mint Mo-on.

2012. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
óó szerintem jó. mi mindig busszal megyünk. még soha nem volt semmi.foglald le magad hogy ne félj.
2012. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erdély nagyon szép:)
2012. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

rázós..:D

de legalább szép a táj

2012. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Várom még a tapasztalatokat. Utolsó komment: mit értesz azon, hogy rázós?
2012. jan. 8. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
azt hogy az utak sok helyen nagyon göröngyösek(az autópályán is) és rázkódik az autó/busz ezáltal rosszul szoktam lenni, azért itthon sokkal jobbak az utak
2012. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hàt mi Sôváradra megyünk, ês az ofim azt mondta hogy elég jôk.
2012. jan. 9. 09:45
 8/9 anonim ***** válasza:

minden viszonyítás kérdése:)amúgí ja, amíg át nem mentek a határon addig viszonylag jók az utak;)

én azért betennék egy zacskót amibe hányhatok az úton.. persze én olyan is vagyok, hogy hányok:D

2012. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére én nem vagyok olyan, hogy hányok is. Néha rámtör egy kis hányinger, de pár perc és elmúlik.
2012. jan. 9. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!