Kezdőoldal » Utazás » Európa » Stoppoltál már valaha?

Stoppoltál már valaha?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, valamint arra, hogy lányként milyen "óvintézkedéseket" tegyek meg.
2012. jan. 8. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Óvszer legyen nálad.
2012. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Idióta...
2012. jan. 8. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Te vagy idióta Kérdező, ha lány létedre stoppolni akarsz. Bár lehet, hogy "szerencsés" leszel és csak seggbekúrnak, ez esetben valóban felesleges az óvszer.
2012. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem látom én sehol, hogy írtam volna, hogy egyedül lennék. Ugyanis jönne velem bátyám.

Ja és légyszíves ne magadból indulj ki, mert nem mindenki szereti, ha s*ggbe k*rják veled ellentétben :)

2012. jan. 8. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen stoppoltam BP-től Rómáig.Az a legjobb ha mindig a batyáddal maradsz és viszel magaddal bros sprét.
2012. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bors* elnézést
2012. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ja, olyanom van. Meg arra is gondoltam, hogy családokhoz a legcélszerűbb beszállni, de elég nehéz kiszúrni azt az autót, amiben tuti egy család ül :D

Rómáig? Jézus, hogy csináltad? Hány stoppal jutottál el odáig, és mennyi idő alatt?

2012. jan. 9. 16:09
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

soha. és nem is fogok.


21L

2012. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A legkönnyebben úgy tudsz stoppolni, ha még indulás előtt otthon készítesz táblákat, amire felírod az uticélod. Ha hosszabb útra mész, szakaszonként írd fel a uticélt. Én is ezt teszem. Budapest-Szolnok út során a következő táblákat használom: MONOR CEGLÉD SZOLNOK ... Kisebb utakra nem kell semmi. Én Szolnokra volt hogy 2 óra 17 perc alatt jutottam el, de volt hogy 6 óra 42 perc volt az út... Ez a forgalomtól, és az autósok jóindulatától függ. Nem kell semmilyen óvszert, meg borsos micsodát vinni... Egyszerűen ne szállj be lesötétített ablakú hurkásnyakú sofőrök mellé. Ha megáll, kérdezd meg hogy merre megy, ha Ő is arra amerre te, inkább mond azt, hogy nem arra mész! Tapasztalatom szerint a NŐK jobban felvesznek, mint a férfiak. Az főutak városhatároknál a legjobb csomópont, keress egy olyan helyet, ahol könnyen félre tudnak neked állni, Buszmegálló, parkoló STB. Autópályák esetében soha ne menj ki a pályára... MAX a kihajtók elején stoppolj! Mivel én fiu vagyok nem tudom milyen óvintézkedések kellenek egy lány esetén, de ha van rá mód ne egyedül stoppolj. SOK SIKERT!!! :) Az autósok legyenek veled!
2012. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem számoltam hány stopp volt de én vittem egy olyan táblát amire olyan filctollal kell irni, s akkor azt lelehetett törölni így nem kellett annyi táblát magaddal hurcolássz,.
2012. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!