Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralt már valaki Vir (Horvát...

Nyaralt már valaki Vir (Horvátország) szigetén? Milyen volt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 19:31
 1/4 anonim válasza:
100%
Én nyaraltam 2006-ban :) Nagyon jóó volt, bár mondjuk homokos tengerpart csak a kialakított helyen van. A tenger nagyon szép, sokat búvárkodtunk :) Van a sziget közepe felé egy bazársor, ahol pár árus tud magyarul néhány szót. Mi sokat sétáltunk a parton a sziget körül. Nyaralónk is szép volt, de mondjuk ismerősünké volt. Vannak jó hajóutak, mondjuk mi nem mentünk mert tesóm beteg volt, de szomszédunk, akik szintén magyarok voltak, mondták hogy egész addig mentek amíg mindenhol csak tengert lehetett látni. A szigeten van még jó pizzázó, étterem. Utazni mi kocsival mentünk, visszafelé vagy 2 órát ültünk dugóban, odafelé gyorsabban ment, mert hét közepén mentünk. Ha van valami kérdésed szívesen válaszolok, öröm rá visszagondoloni :)
2009. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál,"hasznos" volt.Mi júniusban megyünk,remélem hogy nekünk is jó lessz,már alig várom hogy induljunk :-)
2009. máj. 27. 21:04
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia!Mi tavaly voltunk 1 hetet a barátainkkal,idén már 11 napra megyünk(a 9 éves lányunk legnagyobb örömére)!Szóval szerintem jó hely!A nyaralók (házak)"kicsit" zsúfoltan vannak egymás mellett.A vezetékes vizből nem szabad inni!A szigeten magasabbak az árak,mint a szárazföldön.A tenger csodálatos!Érdemes a sziget partvonalán körbemenni,sok jó fürdőhelyet lehet találni!Búvárszemüveget feltétlenül vigyetek!Mi először voltunk tengerparton,de a barátaink rutinos nyaralók Horváto.-ban.Ők is nagyon elégedettek Virrel!Július végén voltunk,az idő szuper volt!Érdemes mégnézni Nint és Zadart is!Életem legjobb nyaralása volt eddig!!!
2009. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nem rossz. Jó hogy Zadar közel van. Maga Vir (legalábbis pár éve) olyan minthe pont most bombázták volna, félkész kérók vakolat nélkül szanaszét a prérin. De kit izget, nem? A víz fasza!
2009. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!