Kezdőoldal » Utazás » Európa » Franciaországban a legjobb élni?

Franciaországban a legjobb élni?

Figyelt kérdés

Egy brit cikk szerint Franciaországban a legjobb élni, mind a fizetések, emberek, éghajlat szempontjából, és Nagy-Britanniában az egyik legrosszabb...

Mi erről a véleményetek?


2012. jan. 9. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ebből a 2 országból lehet választani, akkor lehet, de rengeteg sokkal rosszabb hely is van Angliánál, még az EU-n belül is.
2012. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En is olvastam ezt, 2 honappal ezelott meg egy ugyanilyen cikket,ami Ausztriat hozta ki gyozteskent, 1 eve meg meg a skandinav orszagokrol mondtak ugyanezt,hogy ott a legjobb elni. Sot mindig a finnek vagy a svedek vegeznek a dobogon abbol a szempontbol,hol a legjobb elni,van valami nagy nemzetkozi felmeres. Azt szolom,hogy egy okorseg. Eltem Franciaorszagban,Nemetorszagban,Skandinaviaban most(bar ne lennek itt,ennyit a dobogorol.) Franciaorszaggal es Nemetorszaggal semmi bajom nem volt,talan van benne valami. Nagy-Britanniaban meg sose eltem,ugyhogy ahhoz nem tudok hozzaszolni.
2012. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!